طی حکمی.
«محمد ضروری»، طی حکمی سرپرست شرکت آب منطقه‌ای همدان شد.
کد خبر: ۱۰۲۲۷۷۲
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۰ 16 January 2022
«محمد ضروری»، طی حکمی سرپرست شرکت آب منطقه‌ای همدان شد.

به گزارش تابناک همدان، اتابک جعفری؛ معاون مجامع، توسعه مدیریت و پشتیبانی شرکت مدیریت منابع آب ایران در آیین تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای همدان که پیش از ظهر ۲۶ دیماه ۱۴۰۰ برگزار شد، گفت: وضعیت سفره‌های آب زیرزمینی باید مورد توجه باشد که تاکنون نیز، در این راستا پروژه‌های مربوطه در پیش گرفته شده است.

وی با اشاره به اینکه علی رغم تمامی زحمات صورت گرفته شاهدیم که وضعیت آب، مناسب نیست و حال به لحاظ فکری و عملیاتی باید در میدان بود، افزود: باید با فکر و همکاری شرایط خوبی را ایجاد کرد.

جعفری ضمن تشکر از مهندس ستوده؛ مدیرعامل سابق شرکت آب منطقه‌ای همدان ادامه داد: از این نیروی فعال در بخش‌های دیگری از وزارت نیرو در سطح ملی استفاده خواهد شد.

معاون مجامع، توسعه مدیریت و پشتیبانی شرکت مدیریت منابع آب ایران با اشاره به وضعیت منابع آبی همدان، خواستار مدیریت این وضعیت به نحو مناسب از سوی مسئولین استانی شد.

در ادامه، محمد ضروری در این آیین با بیان اینکه در این روز‌ها مشکلات بسیاری داریم، گفت: بارش‌های زیر نرمال را در همدان تجربه کرده ایم.

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای همدان با بیان اینکه حدود ۲۳ درصد از بارش نرمال عقب هستیم، گفت: سطح پوشش برفی همدان بسیار کاهشی و وضعیت چالشی است.

 سرپرست شرکت آب منطقه‌ای همدان با اشاره به اینکه وضعیت سداکباتان بسیار نامناسب است، تصریح کرد: با همه این مشکلات، همکارانی قوی و پای کاری داریم که با همدلی می‌توان ازین توان فنی و مهندسی بهره برد و سال آبی پیش رو را بدون کمترین تنش برای مردم سپری کرد.

در ادامه این آیین، منصور ستوده به تشریح اقدامات ۲۳ ساله خود در عرصه آب پرداخت.
 
مدیرعامل سابق شرکت آب منطقه‌ای همدان در این راستا ضمن تشکر از همکاران این شرکت، به اقداماتی، چون اجرای طرح اضطراری برای عبور از بحران آبی همدان، ایجاد تعامل با سازمان برنامه و بودجه و جذب اعتبارات، افتتاح سد نعمت آباد، تکمیل طرح آبرسانی به تویسرکان، انتقال پساب شهر همدان و پلمب ۲۰ حلقه چاه نیروگاه مفتح، انتقال پساب به پتروشیمی هگمتانه، ثبت بیش از ۷۰۰ هکتار از اراضی در سامانه شمیم، اجرای مناسب طرح حفاظت و تعادل بخشی، پرداخت بدهی‌های مالیاتی شرکت، تهیه صورت‌های مالی، تهاتر بدهی طرح‌ها وغیره اشاره کرد.

وی تصریح کرد: تمامی این اقدامات نتیجه همکاری نیرو‌های فعال شرکت آب منطقه‌ای همدان بوده و امیدوارم که این شرکت همواره بدرخشد
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار