معاون حمل ونقل اداره کل راهداری وحمل نقل جاده ای استان همدان از اعزام ۶ هزار نفر زائر به مرقد امام خمینی (ره) خبر داد.
کد خبر: ۱۱۰۶۸۸۲
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۹:۰۸ 24 May 2023

 معاون حمل ونقل اداره کل راهداری وحمل نقل جاده ای استان همدان از اعزام ۶ هزار نفر زائر به مرقد امام خمینی (ره) خبر داد.

به گزارش تابناک همدان، محمد سرگزی گفت: ۱۹۱ دستگاه اتوبوس و ۷۰۰ دستگاه مینی‌بوس برای اعزام زائران استان همدان به مراسم ارتحال امام خمینی (ره) اختصاص یافت.

️وی با اشاره به استفاده از تمام ظرفیت موجود برای اعزام کاروان‌های زائرین مرقد مطهر بنیان‌گذار کبیر انقلاب جهت حضور در مراسم ارتحال حضرت امام خمینی (ره) گفت: با توجه به تدابیر اندیشیده شده و برنامه‌ریزی به عمل آمده ۱۹۱ دستگاه اتوبوس و ۷۰۰ دستگاه مینی‌بوس برای اعزام زائران پیش‌بینی شده است.  

وی ادامه داد: فرآیند اعزام از تمامی شهرستان‌های استان به‌صورت یکپارچه از مراکز تعیین شده انجام خواهد شد. ️سرگزی خاطرنشان کرد: ظرفیت پیش‌بینی شده برای اعزام زائران، بیش از ۶ هزار صندلی توسط ناوگان حمل و نقل مسافری برون‌شهری است که هماهنگی لازم برای تسهیل در امر اعزام با شرکت‌های حمل و نقل مسافری انجام شده است.

وی تصریح کرد: هم‌استانی‌ها برای استفاده از ناوگان حمل و نقل تدارک دیده شده می‌توانند از طریق ثبت‌نام در مساجد و پایگاه‌های مقاومت بسیج از نحوه اعزام مطلع شوند و در این رویداد مهم و تاریخی انقلاب اسلامی ایران حضور به هم رسانند.

️وی یادآور شد: زائرین در صورت مشاهده هرگونه مشکل در طول مسیر، می‌توانند شکایات، پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق سامانه‌های ارتباطی ۱۴۱ با مرکز مدیریت راه‌ها مطرح کنند تا در سریع‌ترین زمان ممکن نسبت به بررسی و رفع آن اقدام لازم به عمل آید

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار