استاندار همدان گفت: همدان بعد از استان‌های مازندران، گیلان و مرکزی به عنوان چهارمین استانی که زمان ماندگاری خودرو‌های عبوری بیشتر است شناخته شده و این یک فرصت مناسب برای جذب گردشگران و مسافران نوروزی است.
کد خبر: ۱۰۹۷۷۹۵
تاریخ انتشار: ۰۳ فروردين ۱۴۰۲ - ۲۰:۲۷ 23 March 2023

استاندار همدان گفت: همدان بعد از استان‌های مازندران، گیلان و مرکزی به عنوان چهارمین استانی که زمان ماندگاری خودرو‌های عبوری بیشتر است شناخته شده و این یک فرصت مناسب برای جذب گردشگران و مسافران نوروزی است.

به گزارش تابناک همدان، علیرضا قاسمی‌فرزاد استاندار همدان در جلسه مشترک ستاد اجرایی خدمات سفر و کارگروه ایمنی راه‌ها و جاده‌های استان ضمن تبریک سال نو و تقارن نوروز با بهار قرآن و ماه مبارک رمضان اظهار داشت:همان طور که مقام معظم رهبری امسال را سال «مهار تورم و رشد تولید» نامگذاری فرمودند، امیدواریم با برنامه‌ریزی و اقداماتی که در سال گذشته برای رشد تولید انجام داده‌ایم، بتوانیم در سال پیش رو تورم را مهار و تولید را در حد انتظار معظم‌له رشد بدهیم.

 وی گفت: از تمام دست‌اندرکاران دستگاه‌های اجرایی که در ایام نوروز ۱۴۰۲ مشغول فعالیت برای خدمت به مردم شریف ایران اسلامی خصوصاً استان همدان و مسافران نوروزی هستند، قدردانی می‌کنم.

 استاندار همدان افزود: ۱۵ مکان در راه‌ها و جاده‌های مواصلاتی استان به عنوان محل استراحت و ارائه خدمات به مسافران نوروزی در نظر گرفته شده است.

 قاسمی فرزاد از ایجاد ۱۱ بازارچه نوروزی در همدان و شهرستان‌های استان خبر داد و گفت: این بازارچه‌ها در استان جانمایی و فعال شده است تا محصولات صنایع دستی استان را به گردشگران و مسافران نوروزی عرضه کنند.

 به گفته وی آمار تردد به استان همدان نسبت به زمان مشابه در سال گذشته ۱۳ درصد افزایش یافته است.

 استاندار همدان گفت: استان همدان بعد از استان‌های مازندران، گیلان و مرکزی به عنوان چهارمین استانی که زمان ماندگاری خودرو‌های عبوری بیشتر است شناخته شده و این یک فرصت مناسب برای جذب گردشگران و مسافران نوروزی جهت بازدید از اماکن تاریخی، فرهنگی و طبیعی استان است.

 در پایان قاسمی فرزاد از اصحاب محترم رسانه به ویژه خبرنگاران حوزه گردشگری و میراث‌فرهنگی و صدا و سیمای مرکز همدان به جهت انعکاس فضای شور و نشاط مردم استان و بازار پُررونق شب عید و همچنین فرهنگ‌سازی برای صرفه جویی در مصرف آب و انرژی قدردانی کرد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار