معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان خبر از دستگیری تعدادی از فعالان فرقه انحرافی عرفان حلقه در همدان و تویسرکان داد.
کد خبر: ۱۰۸۸۲۸۸
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۲ 19 January 2023

معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان خبر از دستگیری تعدادی از فعالان فرقه انحرافی عرفان حلقه در همدان و تویسرکان داد.

به گزارش تابناک همدان، علی اکبر کریم پور با بیان اینکه  طی یک عملیات اطلاعاتی تعدادی از فعالان فرقه انحرافی عرفان حلقه در همدان و تویسرکان توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات سپاه استان دستگیر شدند، اظهار کرد: سربازان گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات سپاه انصار الحسین (ع) استان همدان در راستای کاهش فعالیت‌های فرقه‌ای طی یک عملیات اطلاعاتی تعدادی از فعالان فرقه انحرافی عرفان حلقه را در همدان و تویسرکان دستگیر کردند.

وی افزود: در این عملیات ۹ نفر از فعالان فرقه انحرافی عرفان حلقه در سطح استان دعوت، احضار و دستگیر شدند که پس از تفهیم اتهامات، پرونده قضایی آنها برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضایی ارسال شد.

معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان عنوان کرد: این افراد با استفاده از بی‌اطلاعی برخی از شهروندان و با ادعاهای واهی مانند فرا درمانگری، شفابخشی، تشعشع دفاعی، ترک اعتیاد و ... اقدام به فعالیت‌های غیر قانونی و آموزش‌های انحرافی می‌کردند.

وی ادامه داد: اقدام این افراد منجر به آسیب‌های روحی روانی، انحراف در اعتقادات، توهین به مقدسات و در نتیجه تضعیف اعتقادات، آلوده‌سازی اخلاقی مخاطبین، تضعیف و فروپاشی خانواده‌ها شده است.

کریم‌پور با تأکید بر بصیرت‌افزایی تصریح کرد: مردم فهیم استان ضمن بالا بردن هوشیاری خود نسبت به فعالیت‌های انحرافی عرفان‌های نوظهور در محیط پیرامونی خود می‌توانند هرگونه برگزاری کلاس، تجمع و فعالیت‌های افراد در این خصوص را از طریق تلفن ۱۱۴ ستاد خبری سازمان اطلاعات سپاه انصار الحسین (ع) استان همدان اطلاع رسانی کنند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار