حضرت آیت الله نوری همدانی:
حضرت آیت العظمی نوری همدانی با بیان اینکه امروز، حفظ عزت اسلام واقعاً یک فضیلت بسیار بزرگی است، افزودند: امروز روزی است که ما باید با تمام توان در مقابل دشمنان بایستیم.
کد خبر: ۱۰۱۳۱۱۸
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۷ 01 December 2021
حضرت آیت العظمی نوری همدانی با بیان اینکه امروز، حفظ عزت اسلام واقعاً یک فضیلت بسیار بزرگی است، افزودند: امروز روزی است که ما باید با تمام توان در مقابل دشمنان بایستیم.

به گزارش تابناک همدان، از شفقنا، مرجع تقلید شیعیان پیش از ظهر امروز در دیدار امیر دریادار شهرام ایرانی، فرمانده نیروی دریایی ارتش ایران با تقدیر از تلاش‌های مخلصانه نیروی‌های نظامی با اشاره به آیه هشتم از سوره منافقون قرآن مجید؛ «وَلِلَّهِ الْعِزَّةُ وَلِرَسُولِهِ وَلِلْمُؤْمِنِینَ وَلَکِنَّ الْمُنَافِقِینَ لَا یَعْلَمُونَ» بیان کردند: عزت از آن خداوند است، عزت از آن پیامبر خداست و عزت از آن مؤمنین است. ولی منافقین این حقیقت را درک نمی‌کنند؛ بنابراین کسی در راهی گام بردارد که عزت اسلام را پایه گذاری کند ثواب فراوان دارد. از این رو مسلمانان باید همیشه عزت اسلام را حفظ کنند تا دشمنان اسلام بدانند که اسلام دارای عزت و عظمت است، بنابراین هر گامی که در این راه بردارید و هر نفسی که در این مسیر شما بکشید دارای فضیلت و ثواب بالایی است.

ایشان با اشاره به پیروزی‌ها و موفقیت‌های کسب شد توسط نیروی دریایی گفتند: ما وقتی موفقیت شما در رسانه‌ها می‌شنویم و در روزنامه‌ها می‌خوانیم برای ما باعث خوشحالی است و برای شما دعا می‌کنیم. شما توانستید با تلاش و مجاهدت مخلصانه خودتان در برابر دشمنان به مهین اسلامی عزت و عظمت دهید.

آیت الله نوری همدانی در ادامه با بیان اوضاع منطقه و جهان اسلام افزودند: امروز روزی است که دشمنان اسلام سعی می‌کنند درگیری را میان مسلمان‌ها ایجاد کنند تا خودشان به عنوان کدخدای عالم به استعمار محرومان بپردازند. متاسفانه در افغانستان، یمن، بحرین، سوریه، لبنان، عراق و هرکجای دنیا که نگاه می‌کنیم که درگیری هست از نقشه دشمن است که این‌ها سعی می‌کنند مسلمانان را به هر شکلی به جان هم بیاندازند، نقشه از آنها، پول از آن‌ها و همه کار از آن‌ها ولیکن درگیری و کشته شدن و ویرانی برای مسلمان هاست امروز چنین روزی است، در چنین روزی حفظ عزت اسلام واقعاً یک فضیلت بسیار بزرگی است

ایشان در ادامه به اهمیت جایگاه جهاد پرداخت و با اشاره به حدیثی از رسول گرامی اسلام افزودند: امروز روزی است که ما باید با تمام توان در مقابل دشمنان بایستیم.
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار