رسانه ها و جریانات معاند خارجی و برخی رسانه های داخلی‌ در ساعات اخیر با اهداف خاصی همچون ایجاد حاشیه برای دولت و تیم اقتصادی، علیه محسن رضایی معاون اقتصادی رییس‌جمهوری خبرسازی کرده اند.
کد خبر: ۱۰۰۱۴۰۱
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۴ 14 October 2021

رسانه ها و جریانات معاند خارجی و برخی رسانه های داخلی‌ در ساعات اخیر با اهداف خاصی همچون ایجاد حاشیه برای دولت و تیم اقتصادی، علیه محسن رضایی معاون اقتصادی رییس‌جمهوری خبرسازی کرده اند.

به گزارش تابناک همدان به نقل از ایرنا، در حالی که محسن رضایی معاون اقتصادی رئیس جمهور، در هفته‌های گذشته هیچ گونه موضع‌گیری پیرامون موضوعات مختلف نداشته، در ساعات اخیر خبرسازی‌هایی در برخی رسانه ها و فضای مجازی علیه وی انجام شده است.

در عجیب‌ترین خبرسازی با تیتر «تهدید بی سابقه یهودیان ایران توسط محسن رضایی» آمده است که رضایی در جمعی به نام «هیات ثارالله» تهدید کرده «اگر اسراییل دست از پا خطا کند رفتار نظام با ۱۰ هزار یهودی در ایران متفاوت خواهد بود و آن‌ها را مجازات می‌کند». این خبر جعلی بدون توجه به صحت و سقم آن بلافاصله با استقبال و پوشش گسترده رسانه‌ها و فعالان طرفدار رژیم صهیونسیتی همراه شد.

این در حالی است که پیگیری های خبرنگار ایرنا حکایت از آن دارد در هفته های اخیر محسن رضایی هیچگونه اظهارنظری در این زمینه نداشته و طبق اعلام دفتر معاون اقتصادی رئیس جمهور، رضایی با مجموعه ای به نام هیات ثارالله تهران نیز ملاقات و دیدار نکرده است.

در یک خبرسازی عجیب دیگر که تکمیل کننده خبر جعلی نخست بوده و توسط رسانه‌های معاند در حال انتشار است، به نقل از محسن رضایی گفته شده که «تشدید بحران اقتصادی در بسیاری از مناطق دنیا باعث شده درخواست پناهندگی به ایران به شدت افزایش پیدا کند».

همچنین با وجود آنکه محسن رضایی با فرمانداران و ائمه جمعه شهرهای اندیکا در خوزستان و کوهرنگ در چهارمحال و بختیاری تماس داشته و به طور جدی پیگیر رسیدگی به مشکلات زلزله زدگان این دو شهر است، برخی رسانه‌ها هم مدعی شکل گیری موج انتقادات علیه رضایی در میان هم‌تبارانش شدند.

بدون تردید، این حجم از خبرسازی و تخریب توسط رسانه ها و جریانات معاند خارجی و برخی رسانه های داخلی، با اهداف خاصی همچون ایجاد حاشیه برای دولت و تیم اقتصادی آن در آغاز فعالیت شکل گرفته است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار