اسامی کاندیداهای احتمالی برای حضور در میدان انتخاب مردم به تفکیک شهرستان های استان همدان
کانديدا هاي احتمالي حوزه انتخابيه ملاير
1) عباس آذرهمايون (مستقل - پزشک جراح)
2) امير آريازند (عضو حزب اتحاد ملت ايران اسلامي)
3) دکتر احمد آريايي نژاد (جبهه پايداري - مسئول ستاد احمدينژاد در ملاير - نماينده فعلي)
4) حسن آقاجاني (فوق تخصص قلب - استاد دانشگاه)
5) عاطفه سادات آقايي (مشاور سابق شهردار تهران)
6) رسول احمدي فر (استاد دانشگاه - وکيل دادگستري)
7) عليرضا امامي (نزديک به طيف سياسي احمدي نژاد)
8) عليرضا تکلو (مستقل - مدير آموزش و پروش نهاوند)
9) علينعمت چهاردولي (اصولگرا - نماينده فعلي)
10) علي ربيعي (مشاور وزير ورزش و جوانان)
11) محمد روستايي (مستقل)
12) دکتر مهرداد سايه وند (دبير فيزيک و دبير حزب اعتماد ملي در ملاير)
13) سيد قاسم سياوشي (شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي کردستان)
14) دکتر بيژن شهبازخاني (پزشک - نماينده ادوار مجلس – اعتدال گرا)
15) آقای صيادي (قاضي دادگستري)
16) رضا طاهري (کانديد حزب کارگزاران)
17) مهندس علي عباسي (اصلاحطلب - عضو هيأت علمي)
18) دکتر عبدالهي (مشاور سابق وزير جهاد کشاورزي)
19) حجت الاسلام عبدالهينيا (مدير کل سابق اوقاف استان - مورد حمايت هيأت حزب ا... ملاير)
20) محمد عبدلي (مدرس دانشگاه)
21) دکتر محمد عسگري (رياست سابق دانشگاه پيام نور ملاير)
22) حجتالاسلام حاج حسن فاضليان (شوراي سياست گذاري ائمه جمعه استان همدان)
23) سرهنگ مجيد قديمي (مشاور پارلماني پليس تهران بزرگ - وکيل دادگستري)
24) محمد کاظمي (قاضي دادگستري - اصلاح طلب)
25) رضا کرمي (قاضي دادگستري)
26) اکرم محمدي عليآبادي (مستقل، عضو خانه کارگر، فعال مدني)
27) دکتر مرتضي مطلبي (بازنشسته سپاه پاسداران)
28) محمد حسين ملايري (اعتدال گرا)
29) علياکبر ونايي (اصولگرا - نزديک به حسن زماني)
30) حسن ونايي (نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی)
31) حميد هنرجو (شاعر)
32) دكتر نقي رضايي
کاندیداهای مجلس شورای اسلامی در رزن
جمشید امینی (دانشجوی دکترا . مدیر کل یارانه های نقدی و غیر نقدی سازمان هدفمندی یارانه ها . روستای کرفس قروه درجزین)
حسن لطفی (فوق لیسانس . کارشناس استانداری . روستای کرفس قروه درجزین)
حسین وزیری ( دانشجوی دکترا . مشاور شهردار تهران و مدیر کل تخلفات شهرداری تهران ، مشاور عالی شهردار البرز . شهر رزن)
حمید شاهنجرینی ( فوق لیسانس . فعال اقتصادی و کار آفرین . روستای خمیگان بخش مرکزی )
صفت اله قاسمی (دکترا . استاد دانشگاه امام حسین (ع) . روستای خمیگان بخش مرکزی )
عباس باقری (فوق لیسانس . معاون دانشجویی کوی دانشگاه تهران . روستای نیر قروه درجزین)
عطاء اله سلطانی صبور(نماینده فعلی مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی . فوق لیسانس . روستای سرله سردرود)
علی حق وردی (فوق لیسانس . مشاور رئیس دیوان عدالت اداری کشور . روستای نیر قروه درجزین)
مجتبی حسنی( فوق لیسانس .ازکارمندان میانی شهرداری تهران . روستای کهریز بغازی سردرود)
محسن وثاقتی جلال( دکترا . معلم ، رئیس اداره فرهنگی هنری اداره کل آموزش و پرورش استان همدان . روستای والاشگرد قروه درجزین)
محمد مهدی مفتح ( دکترا . نماینده سابق رزن وفعلی تویسرکان درمجلس شورای اسلامی )
مهدی ابراهیمی ( فوق لیسانس . فرزند سردار شهید ستار ابراهیمی هژیر. کارشناس امور اجتماعی استانداری همدان . روستای قایش سردرود)
مهدی مجیدی (فوق لیسانس . شهردار سابق رزن . روستای چرومق سردرود)
ناصرغفاری (فوق لیسانس . وکیل . روستای نیر قروه درجزین)
کاندیداهای مجلس شورای اسلامی درتویسرکان
۱. محمدمهدی مفتح نماینده مجلس فعلی تويسرکان (دکترا،اصولگرا میانه رو)
۲. محمدامین جليلوند (دکترا،اصلاح طلب)
۳. سید مجید حسنی ،معاون اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی همدان،(کارشناس ارشد مدیریت استراتژیک، اصولگرا )
۴.حجت الاسلام حمید سعادتي (حوزوی،اصلاح طلب)
۰۵ مرتضی فضلعلی ،نماینده دورپنجم و هفتم تويسرکان (کارگزاران)
۶. علی اشرف پیری،فرهنگي ,(کارشناسی ارشد مدیریت،مستقل).
۰۷ سیدحسین کيايي . حقوقدان (اصولگرا)
۰۸مجيد درویشی ،معاونت خدمات شهری شهرداری همدان ,(لیسانس،مستقل)
۰۹ سعید احسانی ،مدیریت امور مالی بانک مهراقتصادهمدان (مستقل)
۱0. نعمت الله حکیم ، سرداربازنشسته سپاه(اصول گرا)
11.علی اسکندری استاد دانشگاه ،(دکترا، مستقل)
12.حجت الاسلام سعید کرمی ،مدیرکل سابق ارشاد همدان،(حوزوی،اصولگرا)
13.اسدالله ناصری ،فرهنگی، (کارشناسی ارشد قرآنی،اصولگرا)
14.عبدالله اسماعیلی ،بازنشسته ارتش، لیسانس ،مستقل.
15.پرويز پرتوي ، مهندس کشاورزی ،بازنشسته.
کاندیداهای احتمالی شهرستان نهاوند
۱. مهندس علیحسینی نماینده مجلس پنجم و ششم (اصلاح طلب)
۲. مهندس حسن بهرامنیا معاون سیاسی امنیتی اسبق استان ایلام (اصولگرا)
۳. مهندس همایون علیحسینی معاون حقوقی وزارت ارتباطات دولت تدبیر
۴. دکتر جعفری معاون وزیر ورزش و مسول ورزشهای روستایی و عشایر وزارت ورزش (مستقل)
۰۵ دکتر علی معافی هیات علمی دانشگاه امیرکبیر,دانشمند هسته ای (مستقل)
۶. حجت الاسلام بحیرایی نماینده ولی فقیه و ریس عقیدتی سیاسی ستاد نیروی انتظامی,(مستقل).
۰۷ علیرضا شهبازی استاندار اسبق کردستان .(اصولگرا)
۰۸دکتر علی سلگی هیات علمی دانشگا ه ازاد و معاون اسبق دانشجویی دانشگاه ازاد,(اصلاح طلب)
۰۹ دکترحمیدسیفی هیات علمی دانشگاه و عضو دبیر خانه مجمع تشخیص مصلحت(مستقل)
۱0. دکتر شجاع احمدوند معاون پژوهشی دانشگاه علامه(اصلاح طلب)
کانديدا هاي احتمالي حوزه انتخابيه اسدآباد
1-دکترمنوچهر فاضل (معتدل -متخصص حلق و بینی )
2-محمد باقر بهرامی (اصولگرا -سفیر سابق ایران در آذربایجان -سه دوره نماینده مجلس - رییس کمیسیون اجتماعی مجلس )
3-دکتر اکبر رنجبر زاده (اصولگرا معتدل -یک دوره نماینده مجلس . مشاور رییس دانشگاه فرهنگیان
4-بهروز نعمتی (نماینده فعلی - اصولگرا - نایب رییس جمعیت پیروان ولایت
5-کیومرث سرمدی (اصولگرا - کارشناس حوزه ستادی وزارت آ.پ
6-جواد زارع (اصولگرا . مسئول دفتر سابق بهرامی
کانديدا هاي احتمالي حوزه انتخابيه همدان
1- امیر خجسته ( نماینده فعلی )
2-ابراهیم کارخانه ای ( نماینده فعلی )
3-سید مرتضی حسنی حلم ( مسئول ستاد اقامه نماز )
4-سید محمد کاظم حجازی (نماینده اسبق همدان)
5- علی اکبر فامیل کریمی ( فرماندار اسبق همدان)
6- محمد علی زلفی گل ( رییس سابق دانشگاه بوعلی )
7-نوروز حاج بابایی (رییس سابق سهام عدالت )
8-علی آقا محمدی ( عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام )
9-سید جلال ساداتیان ( نماینده اسبق همدان )
10-ناصر نقوی (مسئول دفتر نماینده ولی فقیه )
11- محمد حسین حسینی ( ریئس سابق ورزش و جوانان فامنین )
12-علیرضا حمیدی ( ریئس سابق شورای بخش مرکزی همدان)
13- بهروز مرادی ( استاندار سابق همدان )
14- علی وحدت طلب ( هیات مدیره انبوه سازان)
15- عفت میر معینی ( پزشک)
16- حمید خاورزمینی( دبیر - دانشجوی دکترای جامعه شناسی )
17-حسن قهرمانی مطلق (فرماندار سابق )
18- علیرضا شمس ( دبیر جامعه اصناف و بازار )
19-حسین فرخی ( مدیرسابق مخابرات شهرستان همدان )
20- سید حسن موسوی(معاون عمرانی سابق استانداری)
21- سعید دینی ( مدرس دانشگاه و حوزه علمیه )
22-یوسف زارعی ( فرهنگی و مدرس دانشگاه )
23-عباس حاجیلو ( مدرس دانشگاه)
24- جلال سرمدی (فرهنگی و مدرس دانشگاه و کاندیدای دور قبل مجلس)
25-محمدرضاحیدری( فعال فرهنگی و مدرس دانشگاه )
26- مهرنوش نجفی راغب (عضو سابق شورای شهر همدان و عضو ستاد روحانی .وکیل دادگستری )
27- علیرضا فعله گری ( دبیر ستاد روحانی در استان همدان .دبیر حزب ندای ایرانیان)
28- محمد حسین شریف زادگان ( عضو شورای مرکزی حزب مشارکت)
29- احمد خرم (استاندار همدان در دوران سازندگی و وزیر راه و ترابری در دوران اصلاحات)
30- غلامحسین مجذوبی ( عضو هیئت علمی دانشگاه بوعلی سینا و رئیس بنیاد نخبگان استان همدان )
31- حافظ اسدبیگی ( دبیر .مدرس دانشگاه )
32- مهدی مسلم خانی ( مشاور امور جوانان استانداری)
33-محسن صادقیان ( عضو سابق شورای شهر همدان)
34- محمد حسین صوفی(معاون سابق صدای رسانه ملی)
35- سعید کرمی ( مدیر کل اسبق فرهنگ و ارشاد استان همدان )
36. حمید رضا حاجی بابایی( وزیر سابق آموزش و پرورش دولت احمدی نژاد)
کانديداهاي احتمالي حوزه انتخابيه بهاروکبودرآهنگ
1 . یعقوبی
2. جعفری
3. غلامی
4. طلایی نیک
5. توسلی
6. پورمختار
7. عظیم زاده
8. حیدری