معاون جوانان جمعیت هلال احمر استان همدان از برگزاری «دومین جشنواره لحظه‌های شفا» توسط سازمان نظام پزشکی و مشارکت سازمان جوانان جمعیت خبر داد.
کد خبر: ۹۶۴۶۹۵
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۲۲:۱۳ 17 May 2021

معاون جوانان جمعیت هلال احمر استان همدان از برگزاری «دومین جشنواره لحظه‌های شفا» توسط سازمان نظام پزشکی و مشارکت سازمان جوانان جمعیت خبر داد.

به گزارش  تابناک همدان، مریم پاک با اشاره به برگزاری سراسری «دومین جشنواره لحظه‌های شفا» خاطرنشان کرد ایجاد بستری صمیمی برای ذکر داستان‌ها و روایت‌های ناب مردم از تلاش‌های درمانگران و جامعه پزشکی در دوران کرونا، تامین محتوای دست اول برای انواع تولیدات فرهنگی و چندرسانه‌ای از خدمات حرفه‌مندان پزشکی و ارایه به عموم مردم و ایجاد فضای گفتگو و تعامل اجتماعی بین اعضای جامعه پزشکی و مردم از اهداف این جشنواره می‌باشد.

وی گفت: همه‌ی مردم ایران می‌توانند برش‌هایی حقیقی از داستان ابتلای خود یا آشنایان به کرونا و روند درمان و بهبودی با تمرکز بر خدمات درمانگران فعال در حوزه‌ی درمان کرونا را روایت کنند.

پاک بین با ذکر این مطلب که اعلام فراخوان دریافت آثار ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ مصادف با سالگرد شیوع رسمی کرونا در ایران بوده است اضافه کرد: مهلت ارسال آثار تا ۲۰ خرداد می‌باشد و اجرای برنامه اختتامیه در۱۳ و ۱۴ تیر ۱۴۰۰ بصورت آنلاین و مجازی برگزار خواهد شد پس متقاضیان شرکت در «دومین جشنواره لحظه‌های شفا» می‌توانند با مراجعه به آدرس http://javanan.rcs.ir/heal بخش تعیین شده جشنواره، نسبت به تکمیل فرم ثبت نام اقدام نموده و نسخه‌ای از اثر خود را در سامانه بارگذاری کنند.

معاون جوانان هلال احمر استان با اشاره به اینکه تکمیل فرم ثبت نام در سامانه سازمان نظام پزشکی برای نهایی شدن ثبت نام ضرورت دارد گفت: در صورتی که حجم فایل از سقف قابل قبول در سامانه (۱۰ مگابایت) بیشتر بود، متقاضیان می‌توانند اثر خود را، به خط تلفن ۰۹۱۲۹۴۲۴۲۸۸ تلگرام نمایند (صرفا ارسال متن و اثر جشنواره) و یا روی نسخه DVD، با ذکر مشخصات کامل اثر، به دبیرخانه تحویل دهند.

پاک بین گفت: شرکت کنندگان برای آگاهی کامل از مقررات، زمان وچگونگی برگزاری دقیق این جشنواره می‌توانند به سامانه سازمان نظام پزشکی به آدرس irimc.org در بخش تعیین شده جشنواره مراجعه نمایند

وی یادآور شد: نسخه ارسالی فیلم‌ها عودت داده نخواهد شد و حق استفاده از عکس ها، فیلم‌ها و نوشته‌های دریافتی در راستای اهداف ملی پروژه برای سازمان نظام پزشکی محفوظ است ودبیرخانه میتواند تا سقف ۳ دقیقه از آثار منتخب را برای استفاده و تبلیغ در تلویزیون یا شبکه‌های اجتماعی پخش نماید.
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار