رئیس کانون وکلای استان همدان خبرداد

مشاوره حقوقی رایگان برای کادر درمان در سطح استان

دکتر مهدی غلامی جلال با اشاره به اینکه کانون وکلا نهاد صنفی، مردمی است، افزود: وظیفه خود دانستیم که در این روز خاص از کادر درمان که نمادی از خدمت، عشق، صبر و علاقه هستند، تشکر کنیم.
کد خبر: ۱۱۳۸۷۷۵
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۴۰۲ - ۲۲:۱۰ 19 November 2023

رئیس کانون وکلای استان همدان به همراه جمعی از اعضای هیات مدیره این کانون به مناسبت ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار با مدیر بیمارستان قلب فرشچیان همدان و جمعی از پرستاران این بیمارستان دیدار کردند.

به کزارش تابناک همدان؛ در این دیدار رئیس کانون وکلای استان همدان گفت: مشاوره حقوقی و معاضدت رایگان برای کادر درمان در سطح استان را انجام می‌دهیم.

دکتر مهدی غلامی جلال با اشاره به اینکه کانون وکلا نهاد صنفی، مردمی است، افزود: وظیفه خود دانستیم که در این روز خاص از کادر درمان که نمادی از خدمت، عشق، صبر و علاقه هستند، تشکر کنیم.

وی ضمن تأکید براینکه در سال‌های اخیر به دلیل شرایط اقتصادی جامعه شاهد مهاجرت گروه زیادی از کادر درمان به خصوص پرستاران هستیم، ادامه داد: امیدواریم مسئولان بیش از پیش قدردان پرستاران وکادر درمان باشند.

در ادامه عضو هیئت مدیره کانون وکلای همدان هم گفت: از طرف و به نمایندگی از وکلای عضو کانون همدان روز پرستار را تبریک میگوییم.

رحیم فریبا افزود: کانون وکلا آمادگی همکاری و‌مساعدت به کادر درمان در حیطه وظایف مرتبط از قبیل ارائه مشاوره‌های حقوقی را دارد.

 

مشاوره حقوقی رایگان برای کادر درمان در سطح استان

همچنین مدیر بیمارستان قلب فرشچیان هم ضمن ابراز خرسندی از پیشنهاد مساعدت کانون وکلا، گفت: حضور کانون وکلای دادگستری همدان در بیمارستان را ارج مینهیم وحضور شما باعث افتخار است.

علیرضا جمالی با اشاره به اینکه مجموعه بیمارستان فرشچیان علاوه بر امور درمان وظایف آموزشی هم دارد، گفت:درحال آماده کردن شرایط برای پیوند قلب هستیم.

وی تصریح کرد: متخصصانی که آموزش میبینند برای خدمت به سراسر کشور می‌روند.

مدیر پرستاری بیمارستان فرشچیان قلب هم گفت: به خود میبالیم که امروز میزبان کانون وکلای همدان بودیم. این موضوع بیانگر این است که جامعه پرستاری فراموش نشده وهنوز هم در ذهن دیگران هستیم.

ذبیحیان با اشاره به وجود ۴هزار پرستار در سطح استان همدان، ادامه داد: ایمنی پرستاران به دلیل اینکه خط مستقیم دفاع سلامت هستند درمعرض خطر جسمی و روحی است. اما این شغل ارج معنوی بالایی دارد. امیدواریم با بهتر شدن شرایط اقتصادی و سیاسی کشور ما جامعه پرستاران هم بیش از پیش حمایت شویم.

شایان ذکر است در این دیدار با تقدیم شاخه گل از تمامی پرستاران این بیمارستان تجلیل شد.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار