به منظور ارتقاء ایمنی؛

نصب حفاظ بتنی در ۱۷کیلومتر از جاده های استان همدان

عملیات نصب حفاظ بتنی(نیوجرسی) برای ارتقاء ایمنی و جلوگیری از وقوع تصادفات رخ به رخ در محور‌های مختلف استان همدان در حال اجرا است.
کد خبر: ۱۰۸۶۰۰۷
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۳ 07 January 2023

عملیات نصب حفاظ بتنی(نیوجرسی) برای ارتقاء ایمنی و جلوگیری از وقوع تصادفات رخ به رخ در محور‌های مختلف استان همدان در حال اجرا است.

 

به گزارش تابناک همدان،  مدیرکل راهداری اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده‌ای استان همدان با بیان اینکه از ابتدای امسال تاکنون ۱۷ کیلومتر نیوجرسی در محور‌های مختلف استان نصب شده است،گفت: با توجه به بررسی‌ها و نظریه پلیس راه استان از زمان اجرای نیوجرسی، هیچ گونه تصادف منجر به فوت در راه‌هایی که حفاظ میانی نصب شده رخ نداده و این امر نشانه بالا رفتن ایمنی محور‌ها و تردد ایمن وسایل نقلیه است.

صفر صادقی راد با بیان اینکه تصادفاتی که قبل از نصب حفاظ میانی(نیوجرسی) به وقوع می‌پیوست، از نوع رخ به رخ و به علت خروج از مسیر بود، افزود: بیشتر مواقع این تصادفات منجر به فوت می‌شد، بطور مثال در گردنه اسدآباد برابر گزارش پلیس در محدوده‌هایی که نیوجرسی اجرا شده، آمار تصادف منجر به فوت در این محدوده به صفر رسیده است.

او تأکید کرد: اکنون این عملیات در محورهای:ملایر-همدان، گردنه اسدآباد- نهاوند-کنگاور،  رزن-درگزین، همدان-کرمانشاه در حال اجرا است.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار