استاندار همدان:
استاندار همدان با بیان اینکه عملکرد دولت در حوزه سلامت، تولید و تزریق واکسن قابل تقدیر است، خواست:اقدامات حوزه سلامت برای مردم تبیین شود.
کد خبر: ۱۰۳۴۸۴۲
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۱ 18 March 2022

به گزارش تابناک همدان، علیرضا قاسمی فرزاد استاندار همدان اظهار داشت: با شیوع کرونا اقدامات ارزشمندی در دولت جدید صورت گرفته که باید به تبیین آن پرداخت.

 
وی  با اشاره به اقدامات ارزشمند دولت و نیز استان در حوزه سلامت اظهار کرد: فلسفه وجودی و اساس شکل‌گیری جشنواره رسانه‌ای و مردمی فجر استان بر این بود تا طبق بیانات مقام معظم رهبری، خدمات و اقدامات نظام را تبیین کنیم.

قاسمی‌فرزاد با بیان اینکه رسانه‌های معاند شبانه‌روز در تلاش برای سیاه‌نمایی هستند و قصد دارند تصویر نادرستی از کشور نشان دهند گفت: وظیفه ما تبیین درست خدمات نظام و بیان واقعیت‌های موجود به مردم و دنیاست.

استاندار همدان با تاکید بر اینکه حداقل یک سال زمان می‌طلبد تا بتوانیم عملکرد دولت را ارزیابی کنیم، اما در این ۶ ماه اخیر به ویژه در حوزه سلامت عملکرد کشور و نیز استان قابل توجه است آن هم در حالی که در تحریم بودیم خاطرنشان کرد: خرید واکسن از یک سو و تولید واکسن‌های داخلی از سوی دیگر، کشور را در شرایط ایمنی قرار داده که البته باید همچنان پروتکل‌ها را رعایت کنیم.

وی بیان کرد: به یمن تلاش دولت بعد از دو سال هموطنان میتوانند با رعایت پروتکل‌ها سفر کنند و همه دستگاه‌ها باید تلاش کنند شرایط لازم برای این امر فراهم گردد.
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار