اجرای ۱۴۰ برنامه توسط گروه اعزامی خدام در استان
سیدحسین محتشمی با بیان اینکه هر رسانه باید پیام‌رسان و مبلغ فرهنگ رضوی شود از اجرای ۲ هزار و یکصد برنامه در کشور همزمان با دهه کرامت با حضور این کاروان خبر داد.

به گزارش فارس، پایگاه خبری نافع به همراه تعدادی از رسانه‌های استان و فعالان فضای مجازی میزبان خدام کاروان «زیر سایه خورشید» بودند، لحظه ورود پرچم متبرک رضوی با خدام باصفا و دوست‌داشتنی امام رضا (ع) سکوت خاصی در جلسه حکمفرما شد. سیدحسین محتشمی مبلغ اعزامی «کاروان زیرسایه خورشید» با لحن شیرین و خودمانی فضای جلسه را در دست گرفت و ضمن تشکر از حضار، خبرنگاران را دارای رسالت سنگینی دانست که باید آن را به بهترین شکل ممکن انجام دهند.

وی تأکید کرد: انتظار ما از رسانه‌ها این است که با پوشش کامل برنامه‌های کاروان «زیر سایه خورشید» ارتباط عمیق‌تری بین مردم و فضای معنوی این حضور ایجاد کنند.

وی با تأکید بر اینکه باید از این فضای معنوی بهترین استفاده را ببریم و بیش از پیش ارادت مردم به اهل بیت (ع) را نشان دهیم گفت: در دهه کرامت ۸۰ گروه از خدام حرم رضوی به استان‌های مختلف کشور اعزام شده‌اند و هفت گروه نیز در سایر کشور‌ها حضور دارند.

محتشمی با اشاره به اجرای ۲ هزار و یکصد برنامه توسط این گروه‌ها در قالب برنامه کاروان «زیر سایه خورشید» افزود: در دیدار با گروه‌های مختلف مردمی چنان شور و شعفی را از سوی آن‌ها برای زیارت پرچم متبرک رضوی شاهد هستیم که به حال آن‌ها غبطه می‌خوریم.

وی با بیان اینکه برنامه‌های کاروان «زیر سایه خورشید» کاملا خودجوش و مردمی است گفت: نوع حضور مردم و اشک‌ها و بوسه‌هایی که تقدیم این پرچم می‌شود نمودی از رشد معنویت در جامعه است که باید آن را قدر نهاد.

مبلغ اعزامی کاروان «زیر سایه خورشید» از فعالان فضای مجازی و رسانه‌ها خواست پیام‌رسان ویژه رضوی باشند و در این راه جامعه را نیز با خود همراه سازند.