پایان میزبانی همدان از مسابقات اسلالوم قهرمانی کشور

رییس هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی استان همدان گفت: به مناسبت فرا رسیدن هفته مبارزه با مواد مخدر مسابقات اسلالوم قهرمانی کشور با حضور استانهای مختلف کشور در پیست اتومبیلرانی ورزشگاه شهید مفتح  به میزبانی همدان برگزار شد.

 پایان میزبانی همدان از مسابقات اسلالوم قهرمانی کشور
به گزارش تابناک همدان، اصغر جهانیان با اشاره به اینکه این مسابقات از سطح بسیار بالایی برخوردار بود، افزود: این مسابقات  با حضور ۷۱ نفر راننده رالی در کلاس های مختلف در قالب۲۳ تیم از ۱۷ استان کشور به کار خود پایان داد.
 
وی در ادامه با تقدیر از مردم و مدیران و اعضای شورای شهر که در برگزاری این مسابقه حضور داشتند، خاطر نشان ساخت: این مسابقات با علام برترینها به پایان رسید.
 
جهانیان با اعلام نتیجه نهایی این مسابقات، تصریح کرد: بر اساس نحوه کلاس بندی و شرایط فنی اعلام شده، رقابت‌های بخش بانوان تا کلاس ۲۰۰۰ خانم ها، نفر اول یلدا مرادی از ایلند و نفر دوم  سیما یزدان پناه از کرمان و فاطمه احمدی از کرمان نفر سوم را به خود اختصاص دادند.

وی افزود: در بخش بعدی کلاس تا ۱۵۰۰ بانوان، لیلا پیکانپور از اصفهان و میترا فلاحی پور از یزد و محبوبه واحدیان از کرمان به ترتیب نفرات برتر این رده بودند.
 
جهانیان با اعلام اسامی برندگان رده آزاد  این مسابقات، گفت: آقایان ارسام عسگری از ایلند، حسن منتظر از مازندران و علی یزدانی از یزد و تا ۲۰۰۰ اقایان، نسیم راشدی از خوزستان ، میثم زمانی از یزد و مجتبی جلویز از تهران سکوی اول تا سوم این رده ها را به خود اختصاص دادند.

وی افزود: تا ۱۵۰۰ اقایان  متین کوچک عظیمی از ایلند، مهدی فرهام مهر از ایلند و علی غیاثی از استان مرکزی و در بخش تیمی شهرهای  ایلند، یزد و کرمان سکوی برترینها را به خود اختصاص دادند.
 
رییس هیئت موتور سواری و اتومبیلرانی استان همدان در پایان از همه دست اندرکاران اجرای این مسابقات و حامی برنامه "شرکت پاکسان" تقدیر و تشکر کرد.