برگزاری نمایشگاه و غرفه‌های طلایه داران معروف در میدان امام خمینی (ره) / فریضه امر به معروف و نهی از منکر نسخه شفا بخش در بین آحاد مردم
مسئول طلایه داران معروف ستاد استان همدان از برپایی غرفه‌ها و نمایشگاهی به منظور احیا و تبین امربه معروف و نهی از منکرو انتقال محتوای فرهنگی در میدان امام خمینی (ره) به همت طلایه داران معروف ستاد استان همدان خبر داد.

به گزارش تابناک همدان، میثم صابریون با اشاره به اینکه سه غرفه در حال حاضر در اختیار بازدید کنندگان قرار دارد، افزود: یکی از غرفه‌ها مخصوص کودکان است که آرزو‌های خود را در آنجا نقاشی می‌کنند و در غرفه‌ای هم به نام غرفه چالش برای بانوان بر پاشده است که در آنجا به مباحث و چالش‌های فرهنگی و اجتماعی پرداخته می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه این غرفه‌ها مختص بانوان است، خاطر نشان ساخت: دو نمایشگاه نیز با مضمون دستاورد‌های انقلاب که در قسمت بیرون غرفه‌ها و یک نمایشگاه هم داخل غرفه با موضوع باید‌ها و نباید‌ها برای بانوان همزمان در حال برگزاری است.

صابریون با بیان اینکه استقبال بی نظیری از این نمایشگاه‌ها و غرفه‌ها شده است، تصریح کرد: این نمایشگاه و غرفه‌ها به مدت ده روز در حال برگزاری است.

وی افزود: مجموعه طلایه داران معروف ستاد استان همدان وظیفه ترویج گفتمان سازی و تذکر لسانی در سقف و صدر را دارد و فریضه امر به معروف و نهی از منکر را به عنوان نسخه شفا بخش در بین آحاد مردم اشاعه می‌دهد.

صابریون با اشاره به دیگراهداف برپایی این نمایشگاه‌ها و غرفه ها، گفت: مهمترین اهداف این مجموعه، احیای روحیه مطالبه گری و تبین مطالبات به حق مردم از مسئولین و علاوه بر آسیب شناسی مشکلات درغرفه کودکان، آن‌ها را با مسایل و مبانی امر به معروف آشنا می‌سازیم.

مسئول طلایه داران معروف استان تاکید کرد: غرفه‌ای نیز به منظور برطرف کردن شبهات دینی و مشاوره در همه زمینه‌ها اختصاص داده شده است که افراد می‌توانند به صورت رایگان ازکارشناسان پاسخ دریافت کنند.