نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با گلایه از کمبود نیرو در آموزش و پرورش، همدان را ناکارآمدترین استان در بخش مدیریت آموزش و پرورش عنوان کرد.
کد خبر: ۹۹۹۷۴۸
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۴۰۰ - ۲۱:۲۰ 08 October 2021
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با گلایه از کمبود نیرو در آموزش و پرورش، همدان را ناکارآمدترین استان در بخش مدیریت آموزش و پرورش عنوان کرد.

به گزارش تابناک همدان، حجت‌الاسلام احمدحسین فلاحی ظهر امروز در جمع مردم مسجد قمربنی هاشم شهرک فرهنگیان با تسلیت سالروز رحلت حضرت رسول (ص) و شهادت امام حسن (ع) و امام رضا (ع) اظهار کرد: ایجاد امنیت و احقاق حق در حکومت پیامبر (ص) که قبل از آن سابقه نداشت از ویژگی‌های بارز حکومت نبی مکرم اسلام بود.

وی با بیان اینکه در حکومت حضرت محمد (ص) برده‌ها و کنیزان هم عزت و احترام پیدا کردند تأکید کرد: پس از رحلت رسول خدا جامعه قدردان نعمت ولایت نبود و همین موضوع باعث ایجاد انحراف در جامعه شد.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس با بیان اینکه اگر جامعه‌ای قدر ارزش‌ها را نداند دچار انحراف می‌شود و نعمت از آن گرفته خواهد شد گفت: نباید اجازه داد هیچ مسئولی ارزش‌های جامعه را زیر پا بگذارد.

وی با اشاره به اینکه برای بنده بین مسئولان و دولت‌ها تفاوتی نیست و هرجا تخلفی ببینم تذکر می‌دهم عنوان کرد: به دلیل مشکلات آب استان، اخطار به وزیر نیزو را در دستور کار دارم.

فلاحی با بیان اینکه ما از دولت آیت‌الله رئیسی حمایت کرده‌ایم، اما به همان نسبت بر عملکرد آن نیز نظارت خواهیم کرد افزود: بدنه دولت باید هر چه سریعتر تغییر کند تا مشکلات مردم رفع شود.

از تحقیق و تفحص استانداری همدان کوتاه نمی‌آیم

وی با اشاره به موضوع تحقیق و تفحص از استانداری همدان گفت: این موضوع را بنده کلید زده‌ام و به هیچ وجه نیز از آن کوتاه نخواهم آمد.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس با تأکید بر اینکه با هیچ ارگان و دستگاهی تعارف نداریم و هر مجموعه‌ای کم‌کاری کند تذکر خواهیم داد تصریح کرد: دستگاه‌های نظارتی باید کار خود را دقیق انجام دهند و اگر کوتاهی کنند پیگیر خواهیم شد.

وی با اشاره به کمبود نیرو در آموزش و پرورش و مشکل معلم، همدان را ناکارآمدترین استان در بخش مدیریت آموزش و پرورش عنوان کرد.

استاندار همدان هرچه سریعتر تعیین تکلیف شود

فلاحی ضمن بیان این مطلب که مجلس مصمم به پیگیری تخلفات است و پرونده مسئولین متخلف را به دستگاه قضایی تحویل خواهیم داد، در مورد استاندار همدان نیز عنوان کرد:
استاندار همدان باید هرچه سریعتر تعیین تکلیف شود تا اوضاع استان سامان یابد.

وی در مورد لیست مجمع نمایندگان در مورد استاندار به وزیر کشور گفت: براساس درخواست وزیر کشور مجمع نمایندگان پیشنهادات خود را اعلام کرد.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس ادامه داد: وزیر کشور می‌تواند از گزینه‌های پیشنهادی مجمع نمایندگان هم انتخاب نکند و ما اجازه دخالت نداریم.

مخالف تعطیلات تابستانی مجلس هستم

وی در پاسخ به سوالی در مورد تعطیلات تابستانه مجلس گفت: بنده مخالف تعطیلات تابستانی هستم، نباید زمان را برای خدمت به مردم از دست دهیم.

فلاحی با اشاره به حضور میدانی خود در روستا‌ها گفت: برای ما رفع مشکلات روستاها در اولویت است و در همین راستا به صورت میدانی در روستا‌ها حاضر می‌شویم.

وی با بیان اینکه اگر مشکل روستا‌ها حل شود حاشیه‌نشینی در شهر کم خواهد شد، نبود شغل و مهاجرت جوانان از استان را یکی از دلایل پیر شدن استان دانست.
 
منبع: فارس
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار