معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری همدان خبر از ساخت ۱۰دستگاه کمباین در روستای سبز آباد شهرستان همدان داد و گفت: قیمت تمام شده این محصول یک سوم قیمت خارجی است.
کد خبر: ۹۹۲۳۹۷
تاریخ انتشار: ۱۷ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۳ 08 September 2021

یزدان آزرمی در بازدید از پروژه اشتغال زای روستایی سبز آباد بخش مرکزی این شهرستان گفت: پروژه‌های تولیدی و صنعتی روستایی برخواسته از همت و تجربه و ناجی مساله اشتغال خواهند بود.

به گزارش تابناک همدان، آزرمی در بازدید از کارخانه روستایی تولید کمباین‌های صنعتی افزود: تولید صفر تا صد ۱۰ دستگاه کمباین کشاورزی با استاندارد‌های ماشین آلات روز، نشان دهنده نیروی بالقوه جوانان نابغه روستا‌های شهرستان همدان است.

وی از آینده درخشان تولید در این مجموعه گفت و ابراز کرد: تحریم صنعت در حوزه‌های گوناگون بازار ملی را مستعد پرورش جوانان برای تولید و شکوفایی کرده است.

این مقام مسئول ضمن ابراز خرسندی از روند تایید استاندارد‌های عملکرد این کمباین و طی روند شماره گذاری عنوان کرد: تولید این محصول با یک سوم قیمت خارجی در روستای سبز آباد شهرستان همدان انجام می‌شود.
 
 
ساخت کمباین با یک سوم قیمت خارجی در روستای سبز آباد شهرستان همدان

وی اضافه کرد: این کارخانه با طراحی و تولید قطعات، شاسی، بدنه، ریخته گری و بروز رسانی محصول، در عملکرد این محصول افتخار آفرین است.

آزرمی با بیان اینکه در این واحد ۱۰ نفر به طور مستقیم در حال کارهستند افزود: این کارخانه در فضایی به مساحت ۲ هزار و ۵۰۰ متر با سه خط تولید کمباین در سه سوله فعال است.

وی تاکید کرد: طرح توسعه و تولید انبوه این شرکت با تخصیص زمین و مقدمات لازم در نزدیکی شهر همدان پیش بینی شده است.
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار