دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در جمع مردم الشتر و سلسله در استان لرستان گفت: امروز در جبهه بزرگ اقتصادی و برای خنثی کردن تحریمها، نیازمند دانش اقتصادی و همبستی و غیرت و جلوگیری از جدا شدن سفره دولت از ملت هستیم.
کد خبر: ۹۴۷۱۳۰
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۳ 08 March 2021
در جبهه بزرگ اقتصادی نیازمند دانش و غیرتیم
 
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در جمع مردم الشتر و سلسله در استان لرستان گفت: امروز در جبهه بزرگ اقتصادی و برای خنثی کردن تحریمها، نیازمند دانش اقتصادی و همبستی و غیرت و جلوگیری از جدا شدن سفره دولت از ملت هستیم.

به گزارش تابناک همدان ، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در جمع مردم الشتر و سلسله در استان لرستان گفت: امروز در جبهه بزرگ اقتصادی و برای خنثی کردن تحریمها، نیازمند دانش اقتصادی و همبستی و غیرت و جلوگیری از جدا شدن سفره دولت از ملت هستیم. 

(تصویر: سخنرانی دکتر رضایی در جمع اقشار مختلف مردم در مصلی نمازجمعه الشتر)

به گزارش rezaee.ir، دکتر رضایی ظهر دوشنبه ۱۸ اسفندماه در اجتماع پرشور اقشار مختلف مردم الشتر در مصلی نمازجمعه این شهر گفت: خدا را شُکرگزارم که توانستم امروز در میان شما همتباران وفادار به جمهوری اسلامی باشم. شهرستان الشتر و سلسله، یک دانشگاه بزرگ است؛ الشتر و سلسله شهر دانشگاهیان و جوانان تحصیلکرده و کوشا و فرهیخته است؛ اینجا شهری با سابقه در دفاع از اسلام و انقلاب است. به اینکه پسرعموی شما هستم، افتخار می‌کنم.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: همه با هم، همواره از ایران دفاع کردیم و امروز هم در جبهه بزرگ اقتصادی و جنگ نابرابر برای خنثی کردن تحریم‌ها باید با هم سرود حماسی «ما می‌توانیم» را زمزمه کنیم، زیرا غیرت زاگرسی می‌تواند ایران را از این گردنه عبور بدهد.

دکتر رضایی افزود: جای تاسف است که در کنار ثروت و نعمات الهی، فقر وجود دارد. کجای دنیا این طبیعت و زمین و آب و مردمان خوب الشتر را دارد؟ در جبهه بزرگ اقتصادی هستیم و لازم است که مدیریت کشور، برادری و وحدت ملی بهتر و بیشتر شود.

فرمانده کل سپاه در دوران دفاع مقدس گفت: جنگ تحمیلی در مرز‌ها بود، رزمندگان گردان کمیل از اینجا به مرز می‌رفتند. الان آتش توپخانه جنگ اقتصادی به خانه‌های مردم رسیده است و نباید در برابر ویرانی خانه و مزرعه و کارخانه و معدن ساکت باشیم. جنگ همینجاست و باید در کنار هم فقر و بیکاری را از کشور بیرون کنیم. این جنگ بی صداست و زمانی متوجه آسیب‌های ناشی از جنگ اقتصادی می‌شویم که برادر و خواهری مجروح می‌شود و شغل و درآمدش را از دست می‌دهد و مجبور می‌شود نان قرضی تهیه کند. این جنگ، فرماندهی اقتصادی می‌خواهد. کشور نیازمند بسیج اقتصادی است.

وی افزود: بیانیه گام دوم انقلاب، از علم و فناوری شروع می‌شود، به اقتصاد ملی می‌پردازد و بعد عدالت و سبک زندگی را مطرح می‌کند. اصلاح طلبان و اصولگرایان اگر شما رهنمود‌های رهبر معظم انقلاب را قبول دارید، به دنبال اجرای این بیانیه گام دوم انقلاب باشید. با فقر و بیکاری مقابله کنید.

دکتر رضایی به وجود ستون پنجم همسو با دشمن اشاره کرد و گفت: رانتخوار‌ها و مفسدان اقتصادی و بازیگران سیاسی خرابکاری می‌کنند. ما لر‌ها باید با انسجام و همبستگی ملی، سرود حماسی «دایه دایه وقت جنگه» را بخوانیم و بگوییم که تحریم‌های ظالمانه آمریکا را با دانش و غیرت در جبهه بزرگ اقتصادی خنثی می‌کنیم. امیدوارم برند‌های کشاورزی و صنعتی و بازرگانی و دانش بنیان شهر‌های الشتر و سلسله در استان لرستان، بازار‌های اروپا را فتح کند و همه از تنوع محصولات شما متوجه شوند که شهری در لرستان وجود دارد که بهشت ایران است. ظرفیت‌های نهفته فراوانی در شهر شما و استان لرستان وجود دارد و با کمک همه اقشار ملت ایران در یک رقابت اقتصادی - هویتی می‌توانیم اقتصاد ایران را متحول کنیم.
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پرطرفدارترین عناوین