معاون بهره برداری و توسعه فاضلاب شرکت آب و فاضلاب استان همدان از بهره برداری پروژه اجرای خط انتقال فاضلاب روستای چشین و اتصال آن به کلکتور شهر همدان در آینده نزدیک خبر داد.
کد خبر: ۹۴۱۶۳۲
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۰ 17 February 2021
معاون بهره برداری و توسعه فاضلاب شرکت آب و فاضلاب استان همدان از بهره برداری پروژه اجرای خط انتقال فاضلاب روستای چشین و اتصال آن به کلکتور شهر همدان در آینده نزدیک خبر داد. 

به گزارش تابناک همدان به نقل از روابط عمومی آبفای استان همدان، فرهاد بختیاری فرضمن اشاره به پروژه اجرای خط انتقال فاضلاب روستای چشین و اتصال آن به کلکتور شهر همدان گفت: این پروژه در حال حاضر با پیشرفت فیزیکی ۸۰ درصد در حال اجرا است.

وی توضیح داد: براساس قرارداد منعقد شده، اجرای خط انتقال روستای چشین به طول ۴ کیلومتر در دستور کار قرار گرفت که تاکنون ۳.۵ کیلومتر از آن عملیاتی شده و ما بقی دردست انجام است.

بختیاری فربا اذعان به اینکه تاکنون یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار به پروژه مذکور تزریق شده است، عنوان کرد: مطابق قرارداد منعقد شده این پروژه تا پایان سال جاری آماده بهره برداری است.

وی درادامه به اجرای پروژه خط انتقال فاضلاب روستا‌های محور امامزاده محسن اشاره کردو گفت: پروژه مذکور به منظورایجاد ۲ هزارو ۲۰ متر شبکه جمع آوری فاضلاب، ضمن به کارگیری لوله‌های پلی اتیلن با قطر ۳۵۰ میلی متر در دستور کار قرار گرفت که بر همین اساس تاکنون ۱ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان در این خصوص اعتبار هزینه شده است. 

بختیاری فر با بیان اینکه پروژه مذکورتا کنون ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است، خاطرنشان کرد:با ایجاد شبکه جمع آوری فاضلاب در این محور، روستا‌های توییجین، مویجین، برفجین وسولان به عنوان روستا‌های هدف در فاز بعدی از خدمات ایجاد شبکه برخوردار خواهند شد.

وی با اشاره به اینکه بهره برداری از پروژه اجرای خط انتقال فاضلاب روستا‌های محور امامزاده محسن نیازمند تامین اعتبار است گفت:با بهره برداری از پروژه مذکور، ۵ روستای بالادست محورامامزداه محسن از خدمات شبکه جمع آوری فاضلاب بهره‌مند خواهند شد.
منبع: تابناک
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار