معاون سابق قوانین مجلس پیرامون شایعه برخی سایت‌های خبری مبنی بر کاندیداتوری دکتر محسن رضایی در انتخابات میان دوره‌ای مجلس از تهران گفت: این شایعه را صد درصد تکذیب می‌کنم.
کد خبر: ۹۲۸۴۲۴
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۳۹۹ - ۰۰:۲۷ 31 December 2020
معاون سابق قوانین مجلس پیرامون شایعه برخی سایت‌های خبری مبنی بر کاندیداتوری دکتر محسن رضایی در انتخابات میان دوره‌ای مجلس از تهران گفت: این شایعه را صد درصد تکذیب می‌کنم.

به گزارش تابناک همدان؛ دکتر امیدوار رضایی گفت: دکتر محسن رضایی همواره خود را سرباز رهبر انقلاب و ملت ایران دانسته و به تکلیف دینی و ملی خود در دفاع از ایران و انقلاب عمل کرده و ضرورتی برای رفتن به مجلس شورای اسلامی احساس نمی‌کند.

معاون سابق قوانین مجلس در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی دکتر محسن رضایی، در پاسخ به سوالی پیرامون شایعه برخی سایت‌های خبری مبنی بر کاندیداتوری رضایی در انتخابات میان دوره‌ای مجلس از حوزه انتخابیه تهران، تاکید کرد: این شایعه را صد درصد تکذیب می‌کنم. دکتر محسن رضایی در حال گرفتن نظرات و پیشنهادات کارشناسان، صاحبنظران و نخبگان کشور درخصوص سیاست‌های کلی برنامه هفتم است که پس از تصویب مجمع تشخیص و مقام معظم رهبری، مبنای اداره کشور در دولت آینده و مجلس خواهد بود و اساساً ایشان ضرورتی برای ورود به عرصه انتخابات مجلس شورای اسلامی نمی‌بیند.
 
رئیس اسبق کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در پاسخ به تخریب‌های اخیر علیه محسن رضایی گفت: موج تخریبی که از لندن علیه دکتر رضایی شروع شده، بیانگر آن است که آن‌ها مطمئن شده اند اگر ایشان نامزد انتخابات ریاست جمهوری شود، چون متخصص اقتصاد است و به مسائل امنیتی و دفاعی نیز مسلط است، با استقبال مردم مواجه می‌گردد و سکان دولت را به دست می‌گیرد و اروپا و امریکا را وادار می‌کند که به تعهدات خود عمل کنند، لذا فتنه‌ها و برنامه‌های بیگانگان را خنثی و آن‌ها را به رفتار مودبانه در مقابل ملت بزرگ ایران وادار خواهد کرد. محسن رضایی اقتصاد ملی ایران را تقویت و تحریم‌ها را خنثی می‌کند و در چنین شرایطی بدخواهانِ ملت ایران دستخالی و سرافکنده خواهند شد.
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار