یاسر نانکلی با بیان اینکه تا امروز ۹۹ درصد دانش آموزان ما در سامانه ثبت نام کرده اند، ادامه داد: ۲۴۸۰ نفر از این دانش آموزان هنوز کتاب‌های درسی خود را دریافت نکرده‌اند.
کد خبر: ۸۹۹۵۱۶
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۱ 15 September 2020
معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع اداره‌کل آموزش و پرورش استان همدان گفت: ۲۴۸۰ نفر از دانش‌آموزان استان همدان هنوز کتاب‌های درسی خود را دریافت نکرده‌اند.

به گزارش ایسنا، نانکلی اظهار کرد: وزارت آموزش و پرورش امسال رویه جدیدی برای ثبت‌نام کتب درسی اتخاذ کرده بود و دانش‌آموزان می‌توانستند هم از طریق مدرسه به صورت گروهی ثبت‌نام کنند و هم به صورت انفرادی اولیای دانش آموزان به سامانه دسترسی داشتند.

وی با بیان اینکه تا امروز ۹۹ درصد دانش آموزان ما در سامانه ثبت نام کرده اند، ادامه داد: ۲۴۸۰ نفر از این دانش آموزان هنوز کتاب‌های درسی خود را دریافت نکرده‌اند.

نانکلی مطرح کرد: ۸۸۰ نفر از این دانش‌آموزان در مقطع ابتدایی مشغول به تحصیل هستند که کتاب‌های این دانش‌آموزان این هفته از تهران رسیده است و آن‌ها را به ادارات توزیع کردیم تا در اختیار مدارس و سپس دانش‌آموزان قرار گیرد.

وی تبیین کرد: کتب درسی ۱۶۰۰ نفر هم در مقطع متوسطه هنوز از سازمان چاپ و انتشار کتاب‌های درسی به دست ما نرسیده است، اما قول داده اند تا پایان هفته کتاب‌ها را برای ما ارسال کنند.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش استان در پایان خاطرنشان کرد: دانش‌آموزانی که تاکنون برای دریافت کتاب‌های درسی خود ثبت‌نام نکرده‌اند می‌توانند تا ۳۱ شهریورماه در سایت irtextbook.ir نسبت به ثبت‌نام دریافت کتاب‌های درسی خود اقدام کنند
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار