مدیرعامل خانه مطبوعات استان همدان با گرامی‌داشت یاد و خاطره مرحوم «مهدی کاشی» از فعالان رسانه‌ای استان که اخیرا به دلیل کرونا فوت کرده و دیگر خبرنگاران فقید به ویژه شهید صارمی گفت: تلاش شده برخی از برنامه‌ها در فضای مجازی برگزار شود که از آن جمله می‌توان به مسابقه کتابخوانی غدیرخم به صورت آنلاین و وبینار_آموزشی اشاره کرد.
کد خبر: ۸۸۳۶۲۳
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۷ 01 August 2020
مدیرعامل خانه مطبوعات استان همدان گفت: به منظور رعایت پروتکل‌های بهداشتی و با توجه به تاکید استاندار و ستاد استانی مقابله با کرونا، مراسم «روز خبرنگار» امسال برگزار نمی‌شود.

به گزارش تابناک همدان؛ مهردادحمزه با اشاره به برگزاری برنامه‌های «روز خبرنگار» در استان همه ساله در قالب «هفته خبرنگار» افزود: متاسفانه امسال شرایط جامعه به خاطر کرونا طوری است که امکان برگزاری بسیاری از برنامه‌هایی که در سال‌های پیش اجرا می‌شد وجود ندارد.

مدیرعامل خانه مطبوعات استان همدان با گرامی‌داشت یاد و خاطره مرحوم «مهدی کاشی» از فعالان رسانه‌ای تاثیرگذار استان که اخیرا به دلیل کرونا فوت کرده و دیگر خبرنگاران فقید به ویژه شهید صارمی اظهار کرد: تلاش شده برخی از برنامه‌ها در فضای مجازی برگزار شود که از آن جمله می‌توان به مسابقه کتابخوانی غدیرخم به صورت آنلاین و وبینار_آموزشی اشاره کرد.

وی با بیان اینکه "هفته خبرنگار" امسال از ۱۲ مردادماه آغاز می‌شود و تا عید سعید غدیر ادامه خواهد داشت بیان کرد: در نخستین روز تعدادی از خبرنگاران به نمایندگی از جامعه رسانه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی بر سر مزار شهدای گمنام پارک مردم حاضر می‌شوند و ضمن احترام به مقام شامخ شهدا، در همان مکان دیدار کوتاهی با نماینده، ولی فقیه در استان خواهند داشت.

حمزه ادامه داد: در حاشیه ادای احترام به مقام والای شهدا، با همت شهرداری همدان از یادمان شهدای گمنام پارک مردم نیز رونمایی خواهد شد.

وی گفت: به بهانه «هفته خبرنگار» از تمبر شخصی ۳۰۰ نفر از مدیران مسئول، سرپرستان، خبرنگاران و عکاسان فعال در بخش‌های مختلف رسانه‌ای رونمایی و به آنان اهدا خواهد شد.

مدیرعامل خانه مطبوعات همدان سرکشی و بازدید هیات مدیره خانه مطبوعات استان از دفاتر مطبوعاتی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی را از دیگر برنامه‌های این هفته برشمرد.

 نصب المان «خبرنگار» در یکی از نقاط پرتردد شهر

وی با بیان اینکه «هفته خبرنگار» امسال همچون گذشته پوستر اختصاصی خواهد داشت بیان کرد: طی رایزنی با سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری قرار شد المان شکیلی با موضوع «خبرنگار» در یکی از نقاط پرتردد شهر نصب شود که با موافقت این سازمان و انجام مقدمات اولیه، طی ماه‌های آتی نصب خواهد شد.

حمزه در پایان از تمام فرمانداری‌ها، ادارات کل و سازمان‌های دولتی و خصوصی علاقه‌مند به برگزاری برنامه برای خبرنگاران فعال مجموعه خود خواست مراسم را با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و در صورت امکان در فضای باز برگزار کنند.
 
 
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار