سیامک دانشور گفت: هر اقدامی علیه سلامت و بهداشت عمومی براساس ماده ۶۸۸ قانون مجازات اسلامی جرم شناخته و برایش مجازات تعیین شده است و حتی به مدت یک‌سال حبس دارد.
کد خبر: ۸۸۲۹۷۳
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۰ 02 August 2020
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان نهاوند از برخورد با عاملان برگزارکننده دو مراسم جشن عروسی در شهرستان که نسبت به تهدید سلامت عمومی بی تفاوت بوده، خبر داد.

به گزارش ایسنا، دانشور گفت: گشت بازرسی با حضور معاون سیاسی فرماندار، رئیس مرکز بهداشت و پلیس اطلاعات نیروی انتظامی از عاملان برگزارکننده دو مراسم جشن عروسی در شهرک طالقانی و شهرک شهید حیدری نهاوند که نسبت به تهدید سلامت عمومی بی تفاوت بودند، در راستای عدم توجه به دستورالعمل‌های ستاد پیشگیری و مبارزه با کنترل کروناویروس برخورد کردند و از برگزاری مراسم آن‌ها جلوگیری شد.

وی افزود: هر اقدامی علیه سلامت و بهداشت عمومی براساس ماده ۶۸۸ قانون مجازات اسلامی جرم شناخته و برایش مجازات تعیین شده است و حتی به مدت یک‌سال حبس دارد.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان نهاوند خاطرنشان کرد: امیدواریم مردم به توصیه‌های بهداشتی و سلامت توجه کنند تا بتوانیم از شر کروناویروس به عنوان تهدیدکننده جامعه و خانواده‌ها رهایی یابیم.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان نهاوند، دانشور تأکید کرد: هر کسی با برگزاری تجمعات در عروسی و عزا و رعایت نکردن دستوالعمل‌های بهداشتی جان مردم را به خطر بیندازد و موجب ابتلای مردم به کرونا شود، بهداشت و درمان به عنوان شاکی و متولی سلامت مردم صاحب عروسی و عزا را به عنوان متخلف به دستگاه قضایی معرفی خواهد کرد.
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار