محسن جهانشیر بیان کرد: برای تکمیل فاز نخست این ورزشگاه ۲۱ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان هزینه شده و شامل چمن مصنوعی، سکو‌های تماشاگران، پیست، اسکوبورد، دکل‌های روشنایی، رختکن‌ها به همراه سرویس‌های بهداشتی و بخش اداری است.
کد خبر: ۸۸۲۴۹۰
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۳ 01 August 2020
مدیرکل ورزش و جوانان همدان گفت: ورزشگاه پنج هزار نفری شهرستان ملایر شنبه هفته آتی با حضور مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش ایرنا، جهانشیر اظهار داشت: عملیات ساخت این ورزشگاه از سال ۸۹ آغاز شده بود و هم اکنون فاز نخست آن آماده بهره برداری است.

وی بیان کرد: برای تکمیل فاز نخست این ورزشگاه ۲۱ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان هزینه شده و شامل چمن مصنوعی، سکو‌های تماشاگران، پیست، اسکوبورد، دکل‌های روشنایی، رختکن‌ها به همراه سرویس‌های بهداشتی و بخش اداری است.

جهانشیر با بیان اینکه وسعت این ورزشگاه ۱۶ هزار متر مربع است، گفت: در سفر وزیر ورزش و جوانان همدان قرار است از روند ساخت استخر سرپوشیده سامن و استخر سرپوشیده شهر ملایر نیز بازدید شود.

جهانشیر یادآور شد: استخر سرپوشیده ملایر به مساحت یک هزار و ۴۲۰ مترمربع با یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون اعتبار، دارای ۶۵ درصد پیشرفت فیزیکی است.

وی افزود: همچنین استخر سرپوشیده شهر سامن ملایر به وسعت ۲ هزار متر مربع با ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی همراه است.

شهرستان ملایر در ۷۰ کیلومتری شرق همدان دارای بیش از ۱۰ هزار ورزشکار سازمان یافته است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار