سید سعید شاهرخی با بیان اینکه برای مشاغل آسیب‌دیده از کرونا ۸۰۴ میلیارد تومان تسهیلات با سود ۱۲ درصد در نظر گرفته شده است اظهار کرد: پرداخت این تسهیلات در حال انجام است.
کد خبر: ۸۷۹۵۲۴
تاریخ انتشار: ۰۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۰ 25 July 2020
استاندار همدان از تحقق یک‌هزار و ۳۱۵ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در همدان خبر داد.

به گزارش فارس، شاهرخی در شورای اشتغال استان با تاکید بر توجه به امر اشتغال و سرمایه‌گذاری در سال جهش تولید اظهار کرد: حمایت از تولیدکنندگان و سرمایه‌گذاران یکی از اولویت‌های اصلی دولت است.

وی گفت: با همکاری دستگاه‌های اجرایی، در سه ماهه نخست امسال یک‌هزار و ۳۱۵ میلیارد تومان جذب سرمایه در استان را شاهد بودیم که باید این مهم را به فال نیک گرفت.

استاندار همدان با تأکید بر لزوم استفاده از ظرفیت‌ها استان افزود: با تمام امکانات به دنبال تحقق و اجرای برنامه راهبردی و عملیاتی توسعه استان هستیم.

وی با اشاره به فعالیت واحد‌های تولیدی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به منظور کمک به امر تولید و اشتغال گفت: توجه به سلامت شهروندان اولویت اول ستاد مقابله با کروناست که در این زمینه نیز اقدامات خوبی انجام شده است.

شاهرخی با بیان اینکه برای مشاغل آسیب‌دیده از کرونا ۸۰۴ میلیارد تومان تسهیلات با سود ۱۲ درصد در نظر گرفته شده است اظهار کرد: پرداخت این تسهیلات در حال انجام است.

وی در پایان سخنانش از تمدید مهلت ثبت نام در سامانه کارا برای مشاغل آسیب‌دیده از بیماری کرونا تا ۵ مردادماه خبر داد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار