آیت الله حبیب الله شعبانی با بیان اینکه کرونا همچنان در حال جولان دادن است، گفت: مردم عزیز باید تمامی توصیه‌های بهداشتی را با دقت رعایت کنند و مراقب سلامتی خود و دیگران باشند و به یاد داشته باشند که کرونا هنوز وجود دارد.
کد خبر: ۸۷۴۲۹۸
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۱ 12 July 2020
امام جمعه همدان با بیان اینکه کرونا همچنان در حال جولان دادن است، گفت: در شرایط سخت اقتصادی علاوه بر نهاد‌های حمایتی که به جامعه خدمت می‌کنند، مردم نیز همراه و مددکار یکدیگر باشند.

به گزارش تسنیم، آیت الله شعبانی در مرحله دوم رزمایش همدلی و احسان که توسط ستاد اجرایی حضرت امام خمینی (ره) برگزار شد، اظهار داشت: در چند ماه گذشته که با شیوع ویروس کرونا مواجه بوده‌ایم اتفاقات خوبی در کشور رخ داد که جای تقدیر و تشکر دارد.

وی افزود: یکی از این اتفاقات خوب توزیع بسته‌های معیشتی و اجرای رزمایش مواسات و کمک مؤمنانه در کشور بود که همه مردم و نیرو‌ها در آن به میدان آمدند.

امام جمعه همدان با اشاره به فعالیت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در استان همدان، مطرح کرد: برنامه و عملکرد ستاد اجرایی در استان همدان به قدری در این مدت خوب بود که بنده شخصا در تماس تلفنی از آقای مخبر تشکر کردم.

وی با بیان اینکه کرونا همچنان در حال جولان دادن است، گفت: مردم عزیز باید تمامی توصیه‌های بهداشتی را با دقت رعایت کنند و مراقب سلامتی خود و دیگران باشند و به یاد داشته باشند که کرونا هنوز وجود دارد.

نماینده، ولی فقیه در استان همدان تصریح کرد: در کنار توصیه به رعایت مسائل بهداشتی، نیاز است تا مردم همانند فعالیت و خدماتی که در ایام ماه رمضان در انجام کمک‌های مؤمنانه داشتند نیز، به میدان بیایند و این کمک‌ها استمرار داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه برخی از مشاغل هنوز با مشکلات و محدودیت‌هایی روبه‌رو هستند، عنوان کرد: در ماه‌های گذشته شاهد بخشیدن اجاره بها منازل و مغازه‌ها بودیم و لذا با وجود استمرار مشکلات موجود امروز نیز نیازمند کمک‌های مؤمنانه مردم خصوصا در بحث اجاره بها هستیم.

آیت الله شعبانی با تاکید بر اینکه باید به وظیفه اسلامی خودمان در عرصه خدمت رسانی عمل کنیم، اظهار داشت: با وجود آنکه ارگان‌های مختلفی در حال شناسایی افراد آسیب دیده از کرونا هستند، اما باز هم ممکن است خانواده‌ای شناسایی نشود، بنابراین باید در فضایی که گرانی، مشکلات معیشتی و نوسانات قیمت مردم را اذیت می‌کند همه مردم به میدان بیایند و در فضای سخت اقتصادی به یکدیگر رحم کنند.

به گزارش تسنیم در این مرحله از اجرای رزمایش مومنانه که توسط ستاد اجرایی حضرت امام (ره) در استان همدان انجام شد، تعداد ۴۲ هزار و ۵۰۰ بسته پروتئینی با ارزشی بالغ بر یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان در بین خانواده‌های آسیب دیده از کرونا توزیع شد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار