مجید درویشی با بیان اینکه با کشاورزان و کسانی که گندم تولیدی منطقه را از شهرستان خارج می‌کنند برخورد می‌شود، گفت: ۶۳ هزار تن گندم از مزارع شهرستان اسدآباد در سال جاری برداشت خواهد شد.
کد خبر: ۸۶۷۰۶۱
تاریخ انتشار: ۰۵ تير ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۷ 25 June 2020
فرماندار اسدآباد بابیان اینکه نانوا‌هایی که فاقد کارت سلامت هستند اجازه فعالیت ندارند، گفت: تب سنجی افراد مشغول در نانوایی‌ها توسط دانشکده علوم پزشکی تداوم دارد.

به گزارش مهر، درویشی در کمیسیون تعزیرات آرد و نان عنوان کرد: نانوا‌هایی که فاقد کارت سلامت هستند اجازه فعالیت ندارند

وی با اشاره به فعالیت ۹۶ واحد نانوایی یارانه‌ای شهری و روستایی و ۲۸ واحد آزاد پز در شهرستان اسدآباد بر سلامت و بهداشت نانوایی‌های سطح شهرستان و لزوم دارا بودن کارت سلامت توسط واحد‌های نانوایی و تب سنجی افراد مشغول در نانوایی‌ها توسط دانشکده علوم پزشکی تاکید کرد.

فرماندار اسدآباد افزود: بخشداری‌ها موظفند روستا‌هایی را که متقاضی آرد نان پزی هستند شناسایی و با نظارت اصولی دهیاران آرد نان پزی را به دست افراد شناسایی شده برسانند.

درویشی با بیان اینکه با کشاورزان و کسانی که گندم تولیدی منطقه را از شهرستان خارج می‌کنند برخورد می‌شود، گفت: ۶۳ هزار تن گندم از مزارع شهرستان اسدآباد در سال جاری برداشت خواهد شد.

وی به ظرفیت ۱۱۸ هزار تنی سیلو و انبار‌های موجود در شهرستان اسدآباد و مهیا شدن ۹۵ هزار تن ظرفیت خالی سیلو‌ها برای ذخیره سازی گندم تولیدی امسال این شهرستان اشاره کرد و گفت: میزان گندم مورد نیاز شهرستان برای مصرف امسال ۳۳ هزار تن است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار