محمد پورداود با اشاره به اهمیت اجرای برنامه سنجش نوآموزان اضافه کرد: این کار بزرگ در جای‌دهی صحیح نوآموز در نظام آموزشی و تأثیر آن در پیشرفت تحصیلی و پیشگیری از بروز مشکلات در آینده بسیار موثر است.
کد خبر: ۸۶۷۰۵۶
تاریخ انتشار: ۰۵ تير ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۸ 25 June 2020
مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان گفت: ۲۵ پایگاه سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی ثابت و سیار برای نوآموزان این استان پیش‌بینی شده و از ۲۱ تیرماه فعالیت خود را آغاز می‌کند.

به گزارش ایرنا، پورداود در نشست ستاد اجرایی برنامه سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی افزود: ۳۰ هزار نوآموز امسال زیر پوشش این طرح قرار می‌گیرند و خانواده‌ها تا پایان شهریورماه فرصت با نوآموزان خود به این پایگاه‌ها مراجعه کنند.

وی با اشاره به اهمیت اجرای برنامه سنجش نوآموزان اضافه کرد: این کار بزرگ در جای‌دهی صحیح نوآموز در نظام آموزشی و تأثیر آن در پیشرفت تحصیلی و پیشگیری از بروز مشکلات در آینده بسیار موثر است.

پورداود با تأکید بر ضرورت رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی و اطلاع رسانی دقیق برای حضور به موقع نوآموزان در پایگاه‌های سنجش سلامت گفت: نوبت دهی به نوآموزان به گونه‌ای صورت خواهد گرفت که از ازدحام جمعیت در پایگاه‌ها جلوگیری شود.

وی افزود: فضای پایگاه‌ها از لحاظ رعایت نکات بهداشتی و ضدعفونی بودن آن برای سنجش دانش‌آموزان مورد بررسی و ارزیابی قرار خواهد گرفت.

در سال تحصیلی گذشته حدود ۲۸۷ هزار دانش آموز در بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ مدرسه همدان تحصیل می‌کنند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار