دومین جلسه شورای هماهنگی مسئولان روابط عمومی دستگاه‌های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان به میزبانی بهزیستی برگزار شد.
کد خبر: ۸۵۷۸۶۹
تاریخ انتشار: ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۴ 03 June 2020
حجت اله حاتمی مسئول روابط عمومی بهزیستی استان ضمن خیرمقدم به مسئولان روابط عمومی دستگاه‌های عضو و تشریح خدمات گسترده سازمان بهزیستی حضور در فضای مجازی و تولید محتوای رسانه‌ای متناسب از فعالیت‌های در حال انجام مجموعه را ضرورتی انکار ناپذیر قلمداد کرد و گفت: با تولید محتوای مناسب و بهره گیری از ظرفیت‌های مشترک بین بخشی می‌توان ضریب نفوذ در رسانه‌ها را افزایش داد و زمینه معرفی مناسب و بیشتر دستگاه‌های عضو را فراهم نمود. 

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی؛ کیوان شکوه مسئول روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز ضمن مرور برنامه‌های سالجاری مجموعه‌های عضو وزارتخانه بر راه اندازی صفحات و کانال‌های اطلاع رسانی در فضای مجازی تاکید کرد و گفت: از آنجا که این مهم مورد تاکید مدیرکل محترم روابط عمومی وزارتخانه است ضروری است ضمن در نظر گرفتن ملاحظات قانونی زمینه فعالیت در فضای مجازی فراهم گردد. 

گفتنی است بخشی از این جلسه به ارتقاء دانش مهارتی اعضا پیرامون آسیب‌های اجتماعی و راههکار‌های پیگیری از آن اختصاص داده شد و مسئول روابط عمومی بهزیستی استان مطالبی را در این خصوص به اعضا ارائه نمودند.
 
برگزاری شورای هماهنگی مسئولان روابط عمومی بهزیستی
 
 
 
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار