همدان نماینده شهرستان رزن و درگزین در مجلس شورای اسلامی گفت: بیش از ۸۵ هکتار گلخانه در شهرستان‌های رزن و درگزین در دست ساخت است.
کد خبر: ۸۵۴۴۶۰
تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۲۷ 24 May 2020
همدان نماینده شهرستان رزن و درگزین در مجلس شورای اسلامی گفت: بیش از ۸۵ هکتار گلخانه در شهرستان‌های رزن و درگزین در دست ساخت است.

به گزارش ایسنا؛ حسن لطفی شنبه ۳ خردادماه در جلسه توسعه گلخانه‌های شهرستان درگزین، با بیان اینکه بیش از شش میلیارد تومان برای ایجاد زیرساخت‌های مورد نیاز مجتمع گلخانه‌ای روستای عمان هزینه شده است، افزود:با پیگیری‌های صورت گرفته روند ساخت مجتمع گلخانه‌ای ۳۰ هکتاری عمان در طول یک سال اخیر مطلوب بوده است.

وی ادامه داد: هم اکنون بیش از ۸۵ هکتار گلخانه در دو شهرستان رزن و درگزین در دست ساخت است که با راه اندازی این واحد‌ها برای ۵۱۰ نفر به صورت مستقیم شغل ایجاد خواهد شد.

لطفی با بیان اینکه هیچ گونه مشکلی در پرداخت تسهیلات مجتمع گلخانه‌ای روستای عمان در شهرستان درگزین وجود ندارد، اظهار کرد:دولت باید علاوه بر تسهیلات، برای همه واحد‌های گلخانه‌های روستای عمان پنج میلیارد تومان یارانه پرداخت کند.

فرماندار شهرستان درگزین هم سطح گلخانه‌های شهرستان درگزین را سه و نیم هکتار عنوان کرد و گفت:هم اکنون ۴۲ هکتار گلخانه در این شهرستان در دست ساخت است.

علی اصغر ناظری پور افزود: برای هر واحد گلخانه روستای عمان یک میلیاردو ۶۰۰ میلیون تومان تسهیلات پرداخت خواهد شد.

مجتمع گلخانه روستای عمان در ۳۰ هکتار و ۲۶ قطعه از ساله گذشته عملیات ساخت آن آغاز شده است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار