سید سعید ابراهیم نژاد با تاکید بر اینکه تمامی پروتکل‌های بهداشتی در کوپه‌های قطار اجرا می‌شود، تصریح کرد: همه کوپه‌ها و ملحفه‌های مورد استفاده مسافران پیش از مصرف ضدعفونی می‌شود.
کد خبر: ۸۵۳۸۱۰
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۷ 31 May 2020
مدیرکل راه آهن غرب کشور گفت: امروز قطار همدان به مشهد پس از تعطیلی سه ماهه فعالیت مجدد خود را با اجرای کامل پروتکل‌های بهداشتی آغاز می‌کند.

به گزارش تسنیم، ابراهیم نژاد با بیان اینکه از اواسط اسفندماه فعالیت حرکت قطار‌های همدان به خاطر شیوع کرونا و خطر‌های ناشی از آن متوقف شد اظهار داشت:، اما از امروز شاهد فعالیت دوباره خط ریلی همدان خواهیم بود.

وی با تاکید بر اینکه تمامی پروتکل‌های بهداشتی در کوپه‌های قطار اجرا می‌شود، تصریح کرد: همه کوپه‌ها و ملحفه‌های مورد استفاده مسافران پیش از مصرف ضدعفونی می‌شود.

مدیرکل راه آهن غرب کشور گفت: در تعداد مسافران در کوپه‌ها نیز محدودیت‌هایی اعمال می‌شود، به طوری که اگر مسافران از اعضای یک خانواده باشند می‌توانند در گروه‌های ۴ و ۶ نفره در کوپه‌ها قرار بگیرند، اما در غیر این صورت فقط دو نفر اجازه ورود به کوپه‌های ۴ نفره را دارند.

ابراهیم نژاد ابراز کرد: قیمت بلیت قطار نسبت به قبل هیچ تغییری نکرده و محدودیت تعداد مسافران در کوپه‌ها هزینه اضافی را برای مسافران به همراه ندارد.

وی با اشاره به اینکه امروز قطار همدان به سمت مشهد حرکت می‌کند، افزود: تا اطلاع ثانوی حرکت قطار همدان به تهران و مشهد به صورت یک روز درمیان است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار