مدیرکل بهزیستی گفت: بخشی از بسته‌های معیشتی بین مددجویان تحت پوشش بهزیستی استان توزیع خواهد شد ضمن این که بهزیستی جهت جمع آوری کمک‌های مردمی برای نیازمندان و جامعه هدف، طرح پویش «همدلی مؤمنانه در ماه ضیافت الهی» را راه اندازی کرده است که هدایا و نذورات مردمی جمع شده در قالب این پویش بین مددجویان تحت پوشش توزیع خواهد شد. 
کد خبر: ۸۴۹۰۳۷
تاریخ انتشار: ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۷ 11 May 2020
ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) ۲۷ هزار بسته معیشی به ارزش هشت میلیارد و ۳۴۰ میلیون تومان در بین مددجویان تحت پوشش بهزیستی، کمیته امداد و اقشار نیازمند آسیب دیده از کرونا توزیع کرد.

به گزارش تابناک همدان؛  در این رزمایش که با حضور نماینده، ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان، رئیس ستاد اجرایی فرمان امام در استان، فرمانده سپاه انصارالحسین (ع)، مدیرکل بهزیستی استان و جمعی از مسئولان برگزار شد مصطفی آزادبخت معاون سیاسی، امنیتی، اجتماعی اساندار گفت: همدان در زمینه کمک مومنانه یکی از استان‌های پیشتاز کشور است چرا که همه مردم و مسوولان در این رزمایش پای کار آمدند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار همدان اضافه کرد: تمامی مردم این استان به دور از رقابت بلکه با رفاقت برای خدمتگزاری به مردمی که، ولی نعمت هستند به خصوص اقشار آسیب دیده از کرونا تلاش کردند.

وی گفت: ستاد ملی مبارزه با کرونا در کشور و ستاد استانی آن در همدان پس از بروز ویروس کرونا تشکیل شده و تاکنون تصمیم‌های خوبی برای مدیریت این ویروس و جلوگیری از شیوع آن اتخاذ کرده است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار همدان بیان کرد: کادر پزشکی، درمانی و پرستاران نیز برای مقابله با ویروس کرونا به میدان آمده و همانند رزمندگان دفاع مقدس به دفاع پرداختند.

مدیرکل بهزیستی استان نیز در حاشیه این رزمایش گفت: بخشی از این بسته‌های معیشتی بین مددجویان تحت پوشش بهزیستی استان توزیع خواهد شد ضمن اینه بهزیستی استان جهت جمع آوری کمک‌های مردمی برای نیازمندان و جامعه هدف بهزیستی استان، طرح پویش «همدلی مؤمنانه در ماه ضیافت الهی» را راه اندازی کرده است که هدایا و نذورات مردمی جمع شده در قالب این پویش بین مددجویان تحت پوشش توزیع خواهد شد. 

حمیدرضا الوند افزود: این پویش با هدف گره گشایی از مشکلات نیازمندان، همچنین تهیه اقلام بهداشتی و ضدعفونی کنننده برای سالمندان، افراد دارای معلولیت، فرزندان بی سرپرست و سایر افراد تحت پوشش سازمان بهزیستی کشور، راه اندازی شده است.
 
 
توزیع ۲۷ هزار بسته معیشی در بین مددجویان تحت پوشش بهزیستی
 
الوند خاطرنشان کرد: با راه اندازی این پویش سازمان بهزیستی به کمک مردم خیر و نیکوکار برای رفع مشکلات جامعه هدف سازمان به ویژه در ماه مبارک رمضان اقدام خواهد کرد لذا خیرین می‌توانند با پیوستن به این پویش کمک‌های خود را برای همدلی با نیازمندان و تامین نیاز‌های افراد تحت پوشش، از طریق زیر واریز و پرداخت کنند:

کد دستوری موبایل: #۱۴۰۰۰۲۸*۴*۷۳۳*

شماره حساب مشارکت استان همدان (نزد بانک مرکزی): ۴۱۶۵۰۳۴۵۴۱۷۲۴۰۱

شماره شبای مشارکت‌های مردمی بهزیستی استان: ۲۱۰۱۰۰۰۰۴۱۶۵۰۳۴۵۴۱۷۲۴۰۱۱

شماره کارت شتاب مشارکت استان: ۶۳۶۷۹۵۷۰۶۹۲۷۸۳۹۳

گفتنی است سازمان بهزیستی به عنوان متولی سلامت اجتماعی و با استفاده از دستوالعمل‌های پیشگیرانه، از زمان شیوع بیماری کرونا تاکنون توانسته است با مدد و فداکاری کارکنان و مددیاران خود و خیرین گرامی، مراقبت از سالمندان، معلولان، فرزندان بی سرپرست و سایر افراد تحت پوشش را با موفقیت انجام دهد.
 
 
 
 
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار