علیرضا حسن پور از تشکیل ۴۴۶ پرونده تخلف برای اصناف مختلف خبر داد و افزود: ۷۳۹ مورد از بازرسی‌ها مربوط به طرح مقابله با کرونا و از مراکزی، چون داروخانه‌ها، تجهیزات پزشکی‌ها و فروشگاه‌های لوازم آرایشی، بهداشتی بوده که ۲۱۹ واحد صنفی متخلف شناخته شده‌اند.
کد خبر: ۸۳۶۸۰۳
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۸ 06 April 2020
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان گفت: با اجرای طرح مقابله با کرونا ۳۶ هزار عدد انواع اقلام بهداشتی از اصناف همدان کشف شده است.

به گزارش تسنیم، حسن پور اظهار داشت: از اسفند ۹۸ طرح مقابله با کرونا و طرح نوروزی برای نظارت بر اصناف همدان اجرا و به ۱۴۱۷ واحد صنفی سرکشی شده است.

وی از تشکیل ۴۴۶ پرونده تخلف برای اصناف مختلف خبر داد و افزود: ۷۳۹ مورد از بازرسی‌ها مربوط به طرح مقابله با کرونا و از مراکزی، چون داروخانه‌ها، تجهیزات پزشکی‌ها و فروشگاه‌های لوازم آرایشی، بهداشتی بوده که ۲۱۹ واحد صنفی متخلف شناخته شده‌اند.

مدیر کل تعزیرات حکومتی همدان اعلام کرد: عمده تخلفات، گران‌فروشی اقلام بهداشتی بوده و ۵ واحد صنفی هم پلمب شده است.

حسن پور با اشاره به اقلام اکتشافی بیان کرد: در بازرسی‌ها ۱۷ هزار عدد انواع دستکش، نزدیک به ۷ هزار عدد ماسک و نزدیک به ۱۲ هزار عدد انواع اسپری و مواد ضدعفونی‌کننده کشف شده است.

وی گفت: بخشی از اقلام اکتشافی که قابلیت استفاده در مراکز درمانی را داشته به دانشگاه علوم پزشکی تحویل و بقیه با نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت در بازار توزیع شده است.

حسن پور با دعوت از مردم برای کمک به اجرای بهتر طرح مقابله با کرونا تأکید کرد: مردم می‌توانند در صورت مشاهده تخلف، موضوع را به تلفن گویای ۱۲۴ اطلاع داده یا با اداره کل تعزیرات حکومتی همدان به شماره ۳۲۵۲۳۱۶۱ تماس بگیرند
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار