مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان گفت: برای ضدعفونی کردن معابر در شهر‌ها و شهرستان‌ها ۴۵۰ نفر در گروه‌های جهادی سازماندهی شده و اعلام آمادگی کرده‌اند.
کد خبر: ۸۳۳۹۱۲
تاریخ انتشار: ۰۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۴ 25 March 2020
جامعه بسیج کارگری همدان در اقدامی تحسین برانگیز با راه‌اندازی واحد‌های تولیدی و یا با تغییر کاربری برخی از این واحد‌ها توانسته به همت این ایثارگران روزانه ۲۰ هزار ماسک بهداشتی تولید کنند.

به گزارش تسنیم، آن سال‌ها که کشور زیر بمباران موشکی دشمن قرار داشت و از شمال تا جنوب کشور درگیر مبارزه با دشمن متجاوز بعثی بود، علاوه بررزمندگانی که جان خود را کف دست گرفته بودند تا در نبردی رو در رو از جان، مال و ناموس کشور دفاع کنند، رزمندگانی هم بودند که در ایثاری خاموش، چرخ‌های تولید کشور را به حرکت درآورده و نمی‌گذاشتند مردم کمبودی را در عرصه‌های مختلف احساس کنند.

 امروز نیز جهادگران عرصه تولید کمر همت بسته‌اند و با راه‌اندازی واحد‌های تولیدی یا تغییر کاربری برخی از آن‌ها برای تولید ماسک و مواد ضدعفونی کننده، به جنگ این مهمان ناخوانده یک کرونا ویروس رفته‌اند.

البته این تنها اقدام کارگران ایثارگر همدانی نیست چرا که آن‌ها برای ضدعفونی کردن شهر‌ها نیز اعلام آمادگی کرده و در قالب گروه‌های جهادی سازماندهی شده‌اند تا این بار به شکلی دیگر نگرانی را از دل مردم بر طرف کنند.

مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان گفت: برای ضدعفونی کردن معابر در شهر‌ها و شهرستان‌ها ۴۵۰ نفر در گروه‌های جهادی سازماندهی شده و اعلام آمادگی کرده‌اند.

سرهنگ ابوالفضل برات‌زاده با اشاره به اقدامات انجام شده در عرصه مقابله با ویروس کرونا، اظهار داشت: در این راستا علاوه بر اینکه سه گروه جهادی بکارگیری شده است، برای ضدعفونی کردن معابر در شهر‌ها و شهرستان‌ها نیز ۴۵۰ نفر در گروه‌های جهادی سازماندهی شده و اعلام آمادگی کرده‌اند.

مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان عنوان کرد: نزدیک به چهار کارگاه تولیدی بسیجیان در سطح کارخانجات و کارگاه‌های تولیدی یا تغییر کاربری دادند و یا اینکه کارگاه‌هایی برای تولید ماسک ایجاد کردند که روزانه حدود ۲۰ هزار ماسک در این واحد‌ها تولید می‌شود.

وی گفت: دو واحد تولیدی مواد شوینده نیز تغییر کاربری داده و با کمک سازمان بسیج کارگری و کارخانجات و با پشتیبانی‌هایی که انجام شد خط تولید خود را تغییر دادند و مواد ضدعفونی کننده و پد الکلی تولید می‌کنند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار