جواد عاشوری با اشاره به اینکه قیمت هر کیلو مرغ زنده در مرغداری‌ها ۸ هزار و ۳۰۰ تا ۸ هزار و ۵۰۰ تومان است، اظهار داشت: مردم از قیمت مرغ راضی هستند نرخ آن مناسب حال خرید عموم مردم است.
کد خبر: ۸۲۳۷۵۸
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۰ 17 February 2020
رئیس اتحادیه مرغ و ماهی همدان گفت: قیمت مرغ در بازار همدان بسیار مناسب است و این ارزانی تا نه تنها تا شب عید بلکه تا اردیبهشت سال آینده ادامه دارد.

به گزارش تسنیم، عاشوری با بیان اینکه قیمت هرکیلومرغ در بازار همدان بین ۱۱ هزار و ۵۰۰ تا حداکثر ۱۲ هزار و ۹۰۰ تومان است، اظهار داشت: برای شب عید افزایش قیمت نخواهیم داشت.

وی با تاکید بر اینکه وضعیت جوجه ریزی بسیار عالی است و مرغ حتی بیشتر از تقاضای مردم در بازار موجود است، ابراز کرد: وقتی عرضه کالایی زیاد شود قیمت آن تعدیل می‌شود.

رئیس اتحادیه مرغ و ماهی همدان با بیان اینکه در زمینه تامین مرغ مورد نیاز مردم در شب عید هیچ مشکلی وجود ندارد، تصریح کرد: مرغ مورد نیاز مردم تا دو ماه پس از عید نیز تامین است.

عاشوری با اشاره به اینکه قیمت هر کیلو مرغ زنده در مرغداری‌ها ۸ هزار و ۳۰۰ تا ۸ هزار و ۵۰۰ تومان است، اظهار داشت: مردم از قیمت مرغ راضی هستند نرخ آن مناسب حال خرید عموم مردم است.

وی با بیان اینکه روزانه ۸۰ الی ۸۵ تن مرغ گرم در شهرستان همدان عرضه می‌شود، گفت: پیش‌بینی می‌کنیم میزان عرضه مرغ در روز‌های پایانی سال به ۱۶۰ تن هم برسد.

رئیس اتحادیه مرغ و ماهی همدان از فروش کیلویی تخم مرغ خبر داد و ابراز کرد: مدتی است مرغداران تخم مرغ را به صورت کیلویی ۷ هزار و ۷۰۰ تومان به بنک داران عرضه میکنند و بنک داران هم موظف اند به همین صورت در اختیار خرده فروشان قرار دهند.

عاشوری با تاکید بر اینکه در زمینه تخم مرغ هم با کمبود مواجه نیستیم، تصریح کرد: سازمان صمت مسئول برخورد با خرده فروشانی است که تخم مرغ را به صورت کیلویی خریده، اما شانه‌ای یا دانه‌ای به مردم می‌فروشند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار