حمید پرورشی خرم از کولاک در محور بیجار، گردنه سوباشی و کند تپه خبر داد و و اظهار داشت: اگر چه شب گذشته تمام گردنه‌های استان همدان، شامل دور راهی گرین، اسدآباد، همه کسی، محور بزرگراه همدان به سمت جنت آباد و دیگر محور‌های مواصلاتی استان همدان درگیر برف بودند، اما هم اکنون برف روبی شده و باز هستند.
کد خبر: ۸۲۳۷۵۶
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۸ 17 February 2020
معاون راهداری اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای همدان با بیان اینکه تمامی محور‌های مواصلاتی استان همدان باز است، گفت: گشت زنی در محور‌های مواصلاتی استان به صورت مرتب توسط راهداران انجام می‌شود تا تمام مسیر‌ها برای تردد مردم باز باشند.

به گزارش تسنیم، وی با بیان اینکه راهداران از شب گذشته نمک پاشی و بروف روبی از جاده‌ها را آغاز کرده اند، افزود: در حال حاضر ۳۴ راهدارخانه استان در حال آماده باش بوده و به صورت مرتب محور‌های مواصلاتی استان را بررسی می‌کنند.

معاون راهداری اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای همدان با بیان اینکه در محور‌های مواصلاتی شهرستان‌های شمالی استان همدان با بارش برف و در شهرستان‌های جنوبی با بارش باران رو به‌رو هستیم، ابراز کرد: این مسیر‌ها نیز مانند دیگر محور‌های مواصلاتی استان باز هستند، اما لازم است رانندگان پیش از حرکت ضمن اطلاع یافتن از وضعیت راه‌ها، برای استفاده از این مسیر‌ها با سرعت پایین رانندگی کنند.

وی بیان کرد: در حال حاضر ۵۲۰ راهدار به همراه ۲۶۰ دستگاه ماشین آلات ویژه برف و نمک پاشی در دو شیفت کاری آمادگی دارند در صورت بارش برف، جاده‌ها و محور‌های مواصلاتی استان را پاک کرده و به هم وطنان عزیز امدادرسانی کنند.

پرورشی خرم با اعلام اینکه تا این لحظه انسدادی در محور‌های مواصلاتی و جاده‌های استان همدان به‌وجود نیامده است، ابراز کرد: برف‌روبی جاده‌ها بر اساس اولویت‌بندی ابتدا از راه‌های شریانی آغاز شده و سپس در مسیر‌های اصلی، غیرشریانی و روستایی ادامه می‌یابد.

وی با تاکید براینکه بازرسی از راه‌های مواصلاتی و جاده‌های استان ادامه دارد، گفت: از مردم می‌خواهیم در صورت سفر، حتما تجهیزات زمستانی و وسایل گرمایشی را به همراه داشته و از پر بودن باک خودروی خود مطمئن باشند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار