حسین روستایی گفت: به محض اطلاع سریعاً یک دستگاه خودروی آتش نشانی همراه آتش نشانان به محل حرکت کرد و به محض رسیدن مشاهده شد که حریق اولیه به علت قرار گرفتن در روبروی اداره راه و ترابری با همیاری پرسنل اداره راه و ترابری از طریق یک عدد کپسول پودرو گاز اطفا شده است.
کد خبر: ۸۱۳۴۷۶
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۹ 12 January 2020
سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی ملایر از آتش سوزی یک دستگاه تاکسی درون ‏شهری در ملایر خبر داد و گفت: صبح امروز طی تماس تلفنی یکی از شهروندان با سامانه ۱۲۵، ‏آتش گرفتن تاکسی در داخل شهر گزارش شد. ‏

به گزارش ایسنا،وی با بیان اینکه آتش نشانان برای حصول اطمینان از بروز جرقه و ایجاد حریق با استفاده از آب اقدام به سردسازی حریق رخ داده در خودرو کردند، اظهار کرد: علت این آتش سوزی اتصال برق خودرو بوده و در این حادثه به کسی صدمه وارد نشد فقط مقداری از داخل موتور و کاپوت جلوی خودرو سوخت.

روستایی در بخش دیگری به حضور همیشه در صحنه پرسنل آتش نشانی ملایر در مراسم عزاداری به مناسبت شهادت پرافتخار سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی اشاره کرد و گفت: ما با نصب بنر و سیاه پوش کردن ایستگاه مرکزی و ایستگاه‌های تابعه در سطح شهرمان ملایر ارادت خود را به این سرباز وفادار نشان داده و در تمامی مراسم‌های عزاداری برای حفظ امنیت حضور داشتیم.

وی بیان کرد: شرکت و حضور پررنگ پرسنل سازمان آتش نشانی ملایر در نمازجمعه و راهپیمایی به مناسبت گرامیداشت شهادت سردار رشید اسلام قاسم سلیمانی، نشان داد که هر زمان رهبری معظم برای مبارزه با استکبار جهانی دستور دهند، ما آماده و پا به رکاب هستیم.
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پرطرفدارترین عناوین