معاون هماهنگ‌کننده قرارگاه خاتم‌الانبیاء (ص) با اشاره به حمله موشکی سپاه به پایگاه نظامی آمریکا در عراق گفت: آمریکا نتوانست موشک‌های سپاه را ردیابی کند.
کد خبر: ۸۱۳۱۸۴
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۰ 11 January 2020
معاون هماهنگ‌کننده قرارگاه خاتم‌الانبیاء (ص) با اشاره به حمله موشکی سپاه به پایگاه نظامی آمریکا در عراق گفت: آمریکا نتوانست موشک‌های سپاه را ردیابی کند.

به گزارش تسنیم، سردار علی شادمانی در مراسم بزرگداشت شهید سعید اسلامیان شهید شاخص استان در سال ۹۸ و هفتمین روز شهادت سپهبد سلیمانی اظهار داشت: شهادت از الطاف الهی است که نصیب مردان و زنان این ملت شده است.

 وی با بیان اینکه استقامت، مقاومت و عدل در هر شرایطی مومن را مشمول الطاف الهی می‌کند از این رو رهبر معظم انقلاب مردم را به مقاومت و ایستادگی در برابر دشمن دعوت می‌کنند، افزود: استقامت خانواده شهدا و مردم سبب شد که خداوند به این ملت لطف کند.

معاون هماهنگ‌کننده قرارگاه خاتم‌الانبیاء (ص) با تشریح ویژگی‌های شخصیتی سردار شهید سعید اسلامیان ابراز کرد: در جبهه سرتیپ، سرهنگ و سردار مطرح نیست به همین دلیل در دوران دفاع مقدس ما این شهید معزز را آقا سعید یا حاج سعید صدا می‌کردیم. شهید اسلامیان علمدار ما در جبهه‌ها بود یعنی وقتی فرماندهان در فشار بودند به آقا سعید روی می‌آوردند.

وی افزود: شهید سعید اسلامیان با همه رزمندگان مهربان بود و همه را در صحنه‌های سخت جنگ راهبری می‌کرد، وی به همراه چند تن دیگر تیپ انصارالحسین (ع) همدان را تشکیل داد و در حوزه شناسایی افراد شاخصی را تربیت کرد.

سردار حاجی‌زاده: مرکز فرماندهی آمریکا در عین‌الاسد منهدم شد/ آمریکا درصورت جواب‌دادن ۵ هزار کشته می‌داد/ حمله سایبری به‌موازات حمله موشکی

جانشین فرمانده‌کل سپاه: حمله موشکی بخشی از قدرت سپاه بود / آمریکایی‌ها نتوانستند هیچ غلطی کنند

معاون هماهنگ‌کننده قرارگاه خاتم‌الانبیاء (ص) با اشاره به تلاش‌های سردار شهید سعید اسلامیان در جبهه غرب که نتیجه آن منجر به اجرای عملیات فتح المبین شد، گفت: در یکی از عملیات‌ها شهید علی چیت‌سازیان در محاصره قرار گرفت و آقا سعید نجاتش داد، این شهید معزز قهرمان جبهه‌ها و مصداق صبر بود.

شادمانی با اشاره به اینکه در وجود سعید اسلامیان در سخت‌ترین شرایط ترسی ندیدم، تصریح کرد: شهدای خطه همدان در دوران هشت سال جنگ تحمیلی خستگی را خسته کردند.

وی با بیان اینکه مردم فولادین به میدان آمدند و دشمن را متزلزل کردند، تصریح کرد: دشمن هزینه‌های بسیاری کرده تا مردم را از نظام و انقلاب جدا کند، اما تا امروز ناکام مانده است.

شادمانی افزود: دشمن می‌داند که انقلاب اسلامی حاصل رشد فکری ملت است و حادثه‌ای نیست که عده‌ای برای به دست آوردن قدرت علیه گروه دیگری قیام کرده باشند.

وی ابراز کرد: ایران اسلامی هیمنه دشمن را درهم شکسته است، ما دشمنی را به زمین زدیم که قدرتمندترین ارتش دنیا را در اختیار دارد.

معاون هماهنگ‌کننده قرارگاه خاتم‌الانبیاء (ص) با اشاره به اینکه اقتصاد دنیا در دست این دشمن است و روسای دیگر کشور‌ها واسطه او هستند و نقش آفرینی می‌کنند، گفت: خدا به ما کمک کرده است و قدرتی به ما داده که امریکا را به زانو در آوریم.

وی با بیان اینکه افکار عمومی جهان آمریکا را محکوم کرده است، تصریح کرد: دشمن با جبهه مقاومت نتوانسته مقابله کند.

معاون هماهنگ‌کننده قرارگاه خاتم‌الانبیاء (ص) با اشاره به اینکه مقاومت رهبری بزرگ، چون امام خامنه‌ای دارد که توانسته به درستی مردم را هدایت کند، ابراز کرد: با شهادت حاج قاسم در داخل کشور خیزش بزرگی آغاز شد.

وی اظهار داشت: دشمن راهی جز این ندارد که منطقه را ترک کند وگرنه باید تابوت پشت تابوت به آمریکا ارسال کند.

شادمانی با بیان اینکه دشمن رادار و سامانه دارد، اما متوجه موشک ما نشد و نتوانست آن را ردیابی کند، تصریح کرد: این پایگاه به قدری اهمیت دارد که رئیس جمهور آمریکا و هر مقامی که به عراق می‌آید وارد این پایگاه می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه آمریکا باید منطقه غرب آسیا را ترک کند، افزود: تنها در صورت خروج نیرو‌های متجاوز امریکایی آسایش و آرامش به منطقه باز می‌گردد.
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار