«شهید»؛ شاهد شهود عرفانی شد و نقش هرچه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.
کد خبر: ۷۸۵۲۱۶
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۲ 04 October 2019
شهید احمد خانی در بخشی از وصیت‌نامه خود آورده است: پیروزى و نصرت از آن دین خداست و تحقق آن در گرو اطاعت از امر ولى خدا؛

به گزارش فارس، می‌خواهیم هر روز را با نامی و یادی از این ستاره‌ها، شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛ باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت... «برگ سبزی، تحفه درویش»، «تا چه قبول افتد و چه در نظر آید».

تبرک لحظاتمان با شهید احمد خانی

شهیدمحمد احمدخانى سوم فروردین ۱۳۴۳ در تویسرکان به دنیا آمد و در تاریخ هشتم مرداد ۶۷ در حوادث ناشى از درگیرى مستقیم با دشمن در جبهه به شهادت رسید.

چه می‌خوانید بخشی از وصیت‌نامه این شهید بزرگوار است.

بسم رب الشهدا و الصدیقین

من المومنین رجال صدقوا ما عاهدوا الله علیه فمنهم من قضى نحبه و منهم من ینتظرو ما بدلوا تبدیلا

به نام الله پاسدار حرمت خون شهیدان و با درود بر امام زمان حضرت بقیة‌الله (عج) و نایب خاص و برحقش حضرت امام خمینى و امت به پا خواسته و حزب‌الله

اینک که امر جهاد و دفاع از دین مقدس و متعال اسلامى واجب واجبات و در راس تمام عبادات و از مهمترین امورات و میزان زهد و عبادت به شمار مى‌آید به راستى چه معامله‌اى به از اینکه انسان برترین کالا را در بهترین بازار به عالیترین قیمت یعنى بهشت به فروش رساند؟

سپاس خداوندى را که به ما این توفیق عنایت فرمود: تا در صف آنان باشیم که منادیان نور و یاوران اسلام و لبیک‌گویان پیام امامشان هستند.

چگونه شکر این نعمت‌ها را به جاى آوریم که در زمانه‌اى به بلوغ رسیده‌ام که اسلام بار دیگر در تبلور نور و جلوه‌اى متعالى چهره کرده و موسى روزگار عصاى نبوت در دست و بار امامت بر دوش مکر مکاران و نیرنگ سیاست پیشه‌گان سیاه‌اندیش را نقش بر آب کرده و ما را فرمان داده در راه تعالى انسانیت و احیاى مکتب نبوت و گسترش امامت و اجراى عدالت دست بر قبضه سلاح بریم و در چکاچک شمشیر‌ها و استوار ماندن گام‌ها بر فوق گام‌هاى ستم فرود آییم و دژخیمان ستمگر را درس عبرت آموزیم و با تکثیر حزب‌الله اهریمنان شب را بر هم زنیم و آرامش و خیال سپاه را وحشت و هراس مبدل سازیم.

پیروزى و نصرت از آن دین خداست و تحقق آن در گرو اطاعت از امر ولى خدا؛ من به حقانیت آل محمد و به امامت روح خدا ایمان آورده‌ام.

پدر و مادر و برادرانم در تشییع جنازه من شرکت کنید؛ خیلى ناراحت نباشید و افتخار کنید، چون براى اسلام و قرآن و امام خمینى و وطنم جان داده‌ام، اما وصیت من به پدر و مادرم این است که تا مى‌توانند با هم خوب باشند و دنباله‌رو انقلاب و امام عزیز.

وصیت دیگر من به برادرم این است که درسش را بخواند و دنباله‌رو انقلاب و امام باشد، در آخر از شما خانواده محترم مى‌خواهم به وصیت‌نامه من عمل کنید؛ موفقیت شما را از خداوند متعال خواستارم.

خدایا خدایا تا انقلاب مهدى خمینى را نگهدار.
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار