حسن لطفی گفت: در سفر یکروزه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی عملیات اجرایی احداث یک واحد گاوداری ۶ هزار رأسی سنقرآباد با اشتغالزایی مستقیم و غیرمستقیم برای هزار نفر آغاز به کار می‌کند.
کد خبر: ۷۸۴۷۲۲
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۱ 02 October 2019
نماینده مردم شهرستان‌های رزن و درگزین در مجلس شورای اسلامی از سفر وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به شهرستان‌های رزن و درگزین استان همدان خبر داد.

به گارش ایسنا، لطفی با بیان اینکه محمد شریعتمداری، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی فردا -پنجشنبه ۱۱ مهرماه به شهرستان‌های رزن و درگزین سفر می‌کند، اظهار کرد: وزیر به اتفاق تیمی متشکل از رئیس سازمان تأمین اجتماعی کشور و رئیس سازمان آموزش فنی‌وحرفه‌ای کشور در شهرستان‌های رزن و درگزین حضور می‌یابد.

وی ادامه داد: در سفر یکروزه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی عملیات اجرایی احداث یک واحد گاوداری ۶ هزار رأسی سنقرآباد با اشتغالزایی مستقیم و غیرمستقیم برای هزار نفر آغاز به کار می‌کند.

لطفی با بیان اینکه عملیات اجرایی احداث مجموعه خانه امید برای بازنشستگان با اعتباری افزون بر ۲۰ میلیارد ریال نیز با حضور وزیر آغاز خواهد شد، عنوان کرد: درمانگاه یک شیفته تأمین اجتماعی شهرستان رزن نیز به افتتاح می‌رسد و راه اندازی خواهد شد و مجوز دو شیفته شدن این درمانگاه دریافت و راه اندازی می‌شود.

نماینده مردم شهرستان‌های رزن و درگزین در مجلس شورای اسلامی در پایان از دیگر برنامه‌های سفر وزیر تعاون را بازدید از کارخانه مس و مراکز دانش بنیان شهرستان عنوان کرد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار