«شهید»؛ شاهد شهود عرفانی شد و نقش هرچه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.
کد خبر: ۷۸۴۷۰۷
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۵ 02 October 2019
شهید علیرضا احمدی در وصیت‌نامه خود آورده است: دشمنان انقلاب ما روش یزید و معاویه را پیش گرفته‌اند و اصلا نمی‌خواهند فرصت فکر کردن را به خود بدهند تا حق را از باطل تمیز دهند.

به گزارش فارس، «شهید»؛ شاهد شهود عرفانی شد و نقش هرچه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.

می‌خواهیم هر روز را با نامی و یادی از این ستاره‌ها، شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛ باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت... «برگ سبزی، تحفه درویش»، «تا چه قبول افتد و چه در نظر آید».

تبرک لحظاتمان با شهید علیرضا احمدی

آنچه می‌خوانیم بخشی از وصیت‌نامه شهید علیرضا احمدی است:

 به نام الله پاسدار حرمت خون شهیدان

به یاری الله و به پیشوایی از فرمان امام امت خمینی بت‌شکن که اسلام را دوباره زنده کرد، ما می‌رویم تا در راه اسلام و خدای بزرگ جان خود را نثار کنیم.

اول باید این جنگ را شناخت این جنگی است که از طرف آمریکا بر ما تحمیل شده تا اسلام را نابود کنیم و بر مسلمانان است که از کیان دین خود دفاع کنند.

پروردگارا قدری عطا کن تا بتوانم با خون خودم دین تو را یاری کنم و در برابر سالار شهیدان خجالت نکشم. دوست دارم تکه تکه شوم و سرم از تنم جدا شود تا روز قیامت همانند آقا و مولایم حسین باشم و به او بگویم‌ای حسین من هم، چون تو پیکرم در راه خدا قطعه قطعه شد و همچون تو و فرزندانت سرم از بدن جدا شد.

خدایا شهادت را نصیبم کن و به مادرم تحمل و صبر عنایت فرما تا بتواند در مقابل شهادت من مقاومت کند. آرزو داشتم در عملیات‌های قبلی شرکت کنم و شهید شوم، اما خدایا تو هر لحظه که دوست داری مرا در نزد خود ببری که راضیم به رضای تو.

ما از آن خدائیم و بازگشت ما به سوی اوست پس چه بهتر که این مسیر را در راه او طی کنیم تا خداوند راضی باشد.

با سلام و درود به رهبر انقلاب اسلامی ایران امام خمینی فرزند شجاع فاطمه زهرا (س) و درود به خواهر و مادر عزیزم که مرا در راه خدا هدایت کرد، سلام بر مردم سلحشور که فرزندان خود را برای اسلام فدا کردند.

ما دنباله نهضت امام حسین (ع) را گرفته و با روش آن حضرت پیش می‌رویم و همه عالم می‌داند که دشمنان انقلاب ما روش یزید و معاویه را پیش گرفته‌اند و در مقابل حسین زمان امام خمینی ایستاده‌اند، اما گویا این دشمنان اصلا نمی‌خواهند فرصت فکر کردن را به خود بدهند تا حق را از باطل تمیز دهند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار