عضو هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی گفت: قوه قضائیه باید با مجرمان و مفسدان اقتصادی برخورد کند و این اقدامی است که اعتماد را به مردم بازگردانده است.
کد خبر: ۷۷۶۵۹۷
تاریخ انتشار: ۰۹ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۶ 31 August 2019
عضو هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی گفت: قوه قضائیه باید با مجرمان و مفسدان اقتصادی برخورد کند و این اقدامی است که اعتماد را به مردم بازگردانده است.

به گزارش تسنیم، اکبر رنجبرزاده در جمع خبرنگاران با اشاره به بازداشت دو نماینده مجلس اظهار داشت: چندی پیش بازداشت موقت دو نماینده مجلس شورای اسلامی توسط رسانه‌ها مبنی بر مداخله آن‌ها در واگذاری خودرو اعلام شد که البته هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان، این موضوع را نپذیرفته و رای به نفع دو نماینده صادر کرد.

وی با اعلام اینکه در توافق با رییس قوه قضائیه توافق شد مستندات موجود برای هر دو نماینده به مجلس ارجاع شود تا اگر هیئت رئیسه تشخیص داد موضع گیری و رفتار نماینده در جهت وظایف نمایندگی بوده کار در قوه قضائیه ادامه نیابد، افزود: در صورت عدم وجود چنین شرایطی پرونده هر دو نماینده باید روال قوه قضایی خود را بپیماید.

نماینده مردم اسدآباد با اظهار خرسندی از عملکرد قوه قضائیه در برخورد با مفاسد اقتصادی گفت: قوه قضائیه باید با مجرمان و مفسدان اقتصادی برخورد کند و این اقدامی است که اعتماد را به مردم بازگردانده است.

وی با بیان اینکه بسیاری از مسئولان برای خدمتگزاری به مردم از هیچ تلاشی فروگذار نیستند، عنوان کرد: برخی افراد به مردم خیانت کرده و فضا را آلوده می‌کنند موضوعی که باید با جدیت از سوی قوه قضائیه مورد پیگیری قرار گیرد.

رنجبرزاده با بیان اینکه مجلس و دولت از درون نیازمند پالایش هستند، افزود: باید نیرو‌های ناخالص، ناتوان و کم ظرفیت از چرخه مدیریتی حذف شوند تا روند توسعه و پیشرفت کشور سرعت گیرد.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس با اشاره به اینکه قانون برای همه یکسان است پس برخورد با فرد متخلف نیز عدالت است، ابراز کرد: افزایش نسبی قیمت خوردو با توجه به ارز ۱۰ و ۱۱ هزار تومانی عادی بود، اما افزایش ۵ برابری آن کاملا غیر طبیعی است.

وی با بیان اینکه از مهمترین دلایل افزایش بی رویه قیمت خودرو، سوء مدیریت در خودرو سازی‌های کشور است، افزود: به هر حال این اتفاق سبب شد بسیاری از مدیران و کسانی که در مسیر خدمتگزاری، تنها مسائل شخصی خود را دنبال می‌کنند، مراقب باشند و دست و پایشان را جمع کنند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار