احمدرضا احسانی اظهار کرد: هیئت بازبین این دوره از جشنواره متشکل از محمدمهدی کلهری، فؤاد ابراهیمیان و فرهاد لباسی ۱۶ اثر را برای رقابت در نهمین جشنواره نمایشنامه‌خوانی انتخاب کردند.
کد خبر: ۷۶۷۳۱۵
تاریخ انتشار: ۰۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۷ 30 July 2019
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان از معرفی آثار راه‌یافته به نهمین جشنواره استانی نمایشنامه‌خوانی استان خبر داد

 
به گزارش ایسنا، وی افزود: «فت من» به کارگردانی محسن عیسایی و محمد موسوی پاکنهاد، «به گرگ‌ها شلیک کنید» به کارگردانی احد شاملو، «کمدی مزخرفات» به کارگردانی آرش بیات و بهروز ناصرشریعتی، «با صدای چی» به کارگردانی سعید حسین‌پور، «شلیک سوم» به کارگردانی مرتضی عبدالهی، «آفتاب از میلان طلوع می‌کند» به کارگردانی محمد غفاری، «ضیافت مرگ» به کارگردانی امید نوعی شاد و «ملحفه‌ای برای آیدا» به کارگردانی محمد قیاسی از جمله آثاری هستند که در این جشنواره باهم به رقابت می‌پردازند.

 
احسانی ادامه داد: «پس از واقعه» به کارگردانی صحبت اله روشن‌فکر، «واگویه‌های زنانه» به کارگردانی نساء بخشی، «میانه راه» به کارگردانی شهرام نادری، «وارث» به کارگردانی امین فعله‌گری، «جایی برای زندگی» به کارگردانی مجید قدیمی، «خطوط خاطر» به کارگردانی مهرداد کاووسی، «زیر زمین» به کارگردانی رضا شریفی و «طناب خالی» به کارگردانی وحید نظری، نیز از دیگر آثار به شمار می‌آیند.

 
وی با بیان اینکه در این دوره از جشنواره ۶۰ گروه نمایشی، متقاضی حضور بودند، تصریح کرد: این آمار نسبت به سال گذشته با رشد ۵۰ درصدی همراه است.

 
مدیرکل ارشاد استان همدان با تأکید بر اینکه نهمین جشنواره نمایشنامه‌خوانی استان همدان ۹ و ۱۰ مردادماه برگزار خواهد شد، گفت: مجموعه تئاتر شهر همدان واقع در مجتمع فرهنگی سینمایی شهید آوینی میزبان برگزاری این دوره از جشنواره است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار