پیمان ترکمانه عنوان کرد: ۳۶۰۸ حامی دستان مهربان و پر از عاطفه خود را در ماه مبارک رمضان بر سر ۴۳۳۹ نفر از ایتام و فرزندان محسنین این استان کشیدند و حمایت آن‌ها را برعهده گرفته‌اند.
کد خبر: ۷۵۳۹۵۷
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۲ 15 June 2019
مدیرکل کمیته امداد استان همدان از حمایت و تحت پوشش قرار گرفتن ۴۳۳۹ نفر از ایتام توسط ۳۶۰۸ خیر در طول ماه مبارک رمضان در سطح استان خبر داد.

به گزارش ایسنا، ترکمانه با اشاره به اینکه یکی از موضوعات مهمی که نه‌تنها در اسلام، بلکه تمام ملل جهان با آن روبرو هستیم، واژه «یتیم» است، بیان کرد: کودکان یتیم در همه ادیان الهی مورد توجه بوده و بر ضرورت تعهد نسبت به آن‌ها و امینت از تجاوز به حقوقشان و ترغیب در جلب دوستی و اظهار لطف به آن‌ها تأکید بسیار شده است.

وی در ادامه عنوان کرد: ۳۶۰۸ حامی دستان مهربان و پر از عاطفه خود را در ماه مبارک رمضان بر سر ۴۳۳۹ نفر از ایتام و فرزندان محسنین این استان کشیدند و حمایت آن‌ها را برعهده گرفته‌اند.

ترکمانه با تأکید بر استقبال قابل تقدیر مردم همدان از طرح اکرام ایتام و محسنین در ماه مبارک رمضان، مطرح کرد: ۳۶۰۸ نیکوکار با مراجعه به پایگاه‌های این نهاد حمایت از ۴۳۳۹ کودک مشمول طرح اکرام ایتام و محسنین را پذیرفتند که از این تعداد ۲۵۰۶ کودک طرح اکرام ایتام و ۱۸۳۳ کودک مربوط به طرح محسنین بوده است.

مدیرکل کمیته امداد استان همدان در رابطه با میزان دریافتی این دسته از کودکان، تصریح کرد: سرانه دریافتی هر کودک یتیم از طرف حامیان ۳۴۰ هزار تومان و سرانه طرح محسنین ۱۸۷ هزار تومان است.

وی اظهار کرد: متقاضیان طرح اکرام می‌توانند با مراجعه به ادارات کمیته امداد و یا از طریق سایت www.Emdad.ir نسبت به پذیرش و حمایت مادی از کودکان یتیم در طرح اکرام و کودکان نیازمند با سرپرست بیمار و ناتوان در طرح محسنین شرکت کنند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار