طی مراسمی با تقدیر از زحمات حبیب مومیوند فرماندار سابق تویسرکان، رسول حسینی به عنوان فرماندار جدید این شهرستان معرفی شد.
کد خبر: ۷۴۵۳۵۵
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۴ 16 May 2019
طی مراسمی با تقدیر از زحمات حبیب مومیوند فرماندار سابق تویسرکان، رسول حسینی به عنوان فرماندار جدید این شهرستان معرفی شد.

به گزارش فارس، طی مراسمی با تقدیر از زحمات حبیب مومیوند فرماندار سابق تویسرکان، رسول حسینی به عنوان فرماندار جدید این شهرستان معرفی شد.

فرماندار سابق تویسرکان در این مراسم با اشاره به اینکه برای توسعه و پیشرفت یک جامعه همه با هم باید همت کنند اظهار کرد:ما با برنامه‌ریزی، وحدت و همدلی مسوولان این شهرستان امروز در مسیر توسعه قرار دارد.

حبیب مومیوند با بیان اینکه طی این سال‌ها با همکاری و همراهی مسوولان در خدمت مردم بودیم و امروز بزرگترین پروژه‌ها در شهرستان داریم که در پنج محور تعریف شده است گفت: ستاد توسعه گلخانه‌ها در تویسرکان تشکیل شده و امروز ۲۰ هکتار گلخانه در عرصه تولید فعال است.

وی طرح ملی سرشاخه‌کاری گردو را یک پروژه اقتصاد مقاومتی بزرگ دانست و با اشاره به اینکه این طرح مزایای زیادی از جمله مقاوم کردن درخت گردو در مقابل سرما دارد افزود: متاسفانه ۴۰ درصد از گردوی تویسرکان امسال سرمازده است که با این طرح این آسیب کاهش خواهد یافت.

فرماندار سابق تویسرکان با بیان اینکه هر آنچه در استان همدان انجام شده برابر آن در بحث اصلاحات باغات در تویسرکان بوده، از تلاش تغییر الگوی کشت به عنوان یک نیاز ضروری برای شهرستان خبر داد و بیان کرد: امروز کشت‌های آب‌بر در تویسرکان با انجام کار‌های زیادی در حوزه ترویج به یک دهم کاهش پیدا کرده است.

وی با اشاره به افزایش کشت کلزا از ۳۰ هکتار به ۵۰۰ هکتار سال جاری در تویسرکان گفت: ما شهر صنعتی نبودیم زمانی که من قبول مسئولیت کردم تنها ۸۰۰ نفر در حوزه صنعت مشغول به کار بودند، اما امروز شرکت‌های زیادی نظیر هگمتان دارو، تدبیر دارو و... فعالند و اشتغال‌زایی نیز افزایش یافت.

وی به برگشت شرکت حمیل به چرخه تولید با اشتغال‌زایی برای بیش از ۴۰ نفر اشاره کرد و از افزایش وسعت ۱۶ هکتاری ناحیه شهرک صنعتی فرسفج به ۳۰ هکتار خبر داد و گفت: تویسرکان در جذب اعتبارات اشتغال روستایی در استان رتبه اول را در سال گذشته از آن خود کرد.

فرماندار سابق تویسرکان از در حال اجرا بودن خط انتقال آب شرب از سد سرابی با ۱۲ میلیارد تومان خبر داد و افزود: کشتارگاه تویسرکان به خاطر غیر استاندارد و غیر بهداشتی بودن در شرف تعطیلی بود که با پیگیری کشتارگاه جدید توسط بخش خصوصی کلنگ‌زنی شد.

معاون سیاسی ـ. امنیتی استاندار همدان نیز با بیان اینکه با پیروزی انقلاب توطئه‌های دشمنان علیه ما آغاز شد و از آنجایی که انقلاب ما الهی بود دشمنان نتوانستند کاری از پیش ببرند اظهار کرد: دشمنان بعد از پیروزی انقلاب انواع توطئه‌ها را به کار بردند که با تبعیت ملت ایران اسلامی از ولایت خنثی شد.

مصطفی آزاد‌بخت با بیان اینکه انقلاب به دنیا صادر شده و امروز دشمن متوجه شده که اگر این روند ادامه داشته باشد حتماً نیرو‌های استکباری، صهیونیست ارتجاعی و بلاد کفر زمین‌گیر خواهند شد افزود: دشمنان به شیوه‌های مختلف به دنبال تضعیف نظام جمهوری اسلامی هستند و امروز دشمن به جنگ اقتصادی و روانی روی آورده است، چراکه طبق سخن رهبری دشمن توان مقابله نظامی با ما را ندارد.

وی با تاکید بر اینکه اصل توان انقلاب را مردم عزیز و خون شهدا می‌دانیم و ضمن اینکه از نظر نظامی هم جایگاه ویژه‌ای داریم تاکید کرد: امروز دشمن جنگ اقتصادی را آغاز کرده و ما هم طبق سخنان رهبری باید آرایش نظامی بگیریم.

معاون سیاسی ـ. امنیتی استاندار همدان رمز موفقیت در برابر دشمن را وحدت، هماهنگی و انسجام با محوریت ولایت فقیه دانست و بیان کرد: ولایت، مردم و مسوولان سه ضلع مهم برای خنثی کردن توطئه‌های دشمن هستند.

مصطفی آزادبخت تصریح کرد: خنثی کردن توطئه‌های دشمنان و امیدوار کردن مردم فعالیت شبانه‌روزی و مخلصانه مسوولان مانند دوران دفاع مقدس را می‌طلبد.

وی با تاکید بر اینکه هر کس بخواهد توطئه دشمن خنثی شود باید خدمت صادقانه، بی‌ریا و متواضعانه به مردم داشته باشد گفت: به دنبال این هستیم خدمت به مردم در سطح استان را ارتقا دهیم.

معاون سیاسی ـ. امنیتی استاندار همدان در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به بحث انتخابات افزود: با محوریت استاندار و سیاست‌های وزیر کشور و دولت انتخابات بی‌طرفی را برگزار می‌کنیم.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار