حمید شاکری‌صفت با اشاره به مساعدت بلاعوض ۱۲۰ میلیون ریالی مجمع خیرین سلامت همدان به این بیماران افزود: ۸۰ میلیون ریال از سایر مراکز برای بیماران تخفیف گرفته شده است.
کد خبر: ۷۴۵۳۵۴
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۲ 16 May 2019
مسؤول امور مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان از مساعدت ۲۳۰ میلیون ریالی مجمع خیرین سلامت همدان به بیماران سخت‌درمان خبر داد.

به گزارش فارس، شاکری‌صفت از برگزاری یکصد و شصت و یکمین جلسه امور مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان خبر داد و اظهار کرد: این جلسه با حضور مدیر امور شعب صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت استان و رئیس صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت شعبه شهرستان همدان برگزار شد که در آن پرونده هفت بیمار مورد بررسی قرار گرفت.

وی با اشاره به مساعدت بلاعوض ۱۲۰ میلیون ریالی مجمع خیرین سلامت همدان به این بیماران افزود: ۸۰ میلیون ریال از سایر مراکز برای بیماران تخفیف گرفته شده است.

مسؤول امور مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان با بیان اینکه ۳۰ میلیون ریال وام قرض‌الحسنه به بیماران اعطا شد گفت: در این جلسه تصویب شد یک بیمار زیرپوشش طرح سخاوت و یک بیمار نیز زیرپوشش طرح طعم مهربانی قرار گیرد.

 وی با اشاره به اینکه در مجموع ۲۳۰ میلیون ریال به بیماران سخت‌درمان مساعدت شد خاطرنشان کرد: در این ماه مبارک رمضان در قالب طرح «ضیافت» ۱۰۵ عدد مرغ گرم در بین بیماران سخت‌درمان نیازمند دارای سوء تغذیه توزیع شد.

شاکری‌صفت بیماران بیان کرد: گروه هدف مجمع خیرین سلامت همدان بیماران سخت‌درمان مبتلا به سرطان نیازمند بزرگسال، کودکان ناشنوا و کم‌شنوا، کودکان دارای بیماری قلبی، کودکان دارای اختلال رشد، کودکان دارای بیماری حاد چشمی و کودکان دارای شکاف لب و کام نیازمند هستند.

وی با اهمیت به کمک خیرین سلامت در راستای رفع مشکلات بیماران سخت‌درمان گفت: نیکوکاران در صورت تمایل به مساعدت این بیماران می‌توانند با شماره حساب جاری ۰۱۰۶۸۴۷۱۵۵۰۰۹ با شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۱۹۹۵۲۸۰۹۶ بانک ملی مساعدت نقدی خود را به حساب مجمع خیرین سلامت همدان واریز کنند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار