داریوش صفاری با اشاره به تشدید نظارت‌ها در ایام نوروز افزود: طرح نوروزی امسال از نیمه دوم بهمن‌ماه شروع شده و تا ۱۵ فروردین ماه سال آینده ادامه دارد.
کد خبر: ۷۲۳۱۴۶
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۹ 07 March 2019
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت ملایر از توزیع میوه شب عید در ۳۰ نقطه شهرستان از ۲۶ اسفندماه با قیمت مصوب خبر داد و گفت: ۱۰۰ تن سیب و ۲۰۰ تن پرتقال برای توزیع در نظر گرفته شده که در صورت نیاز بیشتر خواهد شد.

به گزارش فارس، صفاری اظهار کرد: در ۱۱ ماه گذشته ۱۱ هزار و ۸۱۱ مورد بازرسی از واحد‌های مختلف شهرستان ملایر انجام شده است.

وی گفت: از تعداد بازرسی‌های انجام شده ۳ هزار و ۲۷۱ مورد متخلف شناخته شده‌اند که بیشترین تخلفات این واحد‌ها گرانفروشی بوده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت شهرستان ملایر عدم صدور فاکتور، عرضه خارج از شبکه، عدم رعایت موازین بهداشتی، اختفاء، عدم درج قیمت، احتکار و کم‌فروشی را از دیگر موارد تخلفات در واحد‌های بازرسی شده در ملایر دانست و تصریح کرد: با توجه به تشکیل پرونده واحد‌های متخلف ارزش تخلفات کشف شده بیش از ۴ میلیارد تومان بوده است.

صفاری یادآور شد: کارشناسان و ناظران به صورت مستمر در دو شیفت صبح و بعد از ظهر در بازدید مشترک کار نظارت و بازرسی از واحد‌های مختلف بازار، واحد‌های عرضه کالا، نانوایی‌ها و فروشگاه‌ها را بر عهده دارند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت شهرستان ملایر بیان کرد: در ایام تعطیلات نوروز تعداد ۱۰ نانوایی برای ارائه خدمات به مسافران به صورت کشیک تا ساعت ۲۲ فعال است.

وی اضافه کرد: در دیگر روز‌های نوروز نیز علاوه بر فعالیت ۸۰ درصد نانوایی‌ها، تعداد ۲۶ نانوایی تا ساعت ۲۲ پخت دارند.

صفاری با بیان اینکه با متخلفان برخورد قانونی صورت می‌گیرد، از شهروندان خواست در صورت هرگونه مشکلی مراتب را با ستاد خبری ۱۲۴ در میان بگذارند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار