حسین مرادی مخلص در نشست خبری با اصحاب رسانه شهرستان، اظهار کرد: با پیگیری‌های صورت گرفته از طرف مسئولین شهرستان و استان خصوصا نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی عملیات ساخت و تجهیز ساختمان دانشگاه ملی نهاوند به پایان رسید.
کد خبر: ۷۱۳۲۴۶
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۸ 09 February 2019
رئیس دانشگاه ملی نهاوند از افتتاح این نمایشگاه در روز یکشنبه خبر داد.

به گزارش مهر، وی با اشاره به اینکه این دانشگاه با زیربنای ۴ هزار و ۸۶۰ متر مربع با اعتبار ۹ میلیارد تومان از محل اعتبارات ملی فردا توسط وزیر علوم، تحقیقات و فناوری اطلاعات به بهره برداری خواهد رسید، گفت: از جمله امکانات رفاهی دیده شده برای این دانشگاه زمین چمن، سلف سرویس، سالن همایش و خوابگاه ۲۵۰ نفره است که چندی پیش با حضور معاون وزیر کلنگ زنی شد.

وی با اشاره به توفیقات علمی دانشگاه نهاوند در بحث انتشارات، ایجاد گلخانه، انتشارات دانشگاه و ... گفت: خوشبختانه دانشگاه نهاوند در دو سال گذشته نسبت به قبل ۷۲ درصد افزایش ثبت مقالات ISI داشته است.

مرادی با اشاره به اینکه پذیرش دانشگاه‌های استان در سه سال گذشته منفی ۴۳ درصد بوده است، گفت: دانشگاه ملی نهاوند در بحث پذیرش دانشجو با توجه به اقدامات انجام شده در بحث کیفیت آموزشی مثبت ۱۸ درصد بوده است.

وی با اشاره به جذب رشته‌های کارآفرینی، مشاوره، کسب کار و آموزش زبان انگلیسی در مهر ماه سال آینده، گفت: با اضافه شدن این تعداد رشته مجموع رشته‌های فعال دانشگاه نهاوند به ۱۰ رشته می‌رسد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار