امام‌جمعه نهاوند با اشاره به مشکلات موجود در جامعه گفت: آمریکا و اروپا با برجسته کردن مشکلات و ایجاد فشار بر مردم تنها یک هدف‌دارند و آن‌هم چیزی جز از بین بردن اتحاد میان مردم نیست، اما همه ما در فتنه‌های ۷۸ و ۸۸ و ناآرامی‌های سال گذشته مشاهده کردیم که دشمنان به دنبال رفع مشکلات مملکت ما نیستند و تنها می‌خواهند به اهداف شوم خود برسند.
کد خبر: ۷۱۳۲۴۵
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۵ 09 February 2019
حجت‌الاسلام عباسعلی مغیثی بابیان اینکه اروپا و آمریکا به دنبال ایجاد نارضایتی میان مردم هستند، گفت: دشمنان به دنبال رفع مشکلات مملکت ما نیستند و تنها می‌خواهند به اهداف شوم خود برسند.

به گزارش مهر، حجت‌الاسلام مغیثی در خطبه‌های نماز جمعه نهاوند با توصیه خود و نمازگزاران به رعایت تقوای الهی، گفت: امروز ایران اسلامی بااقتدار در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی قرار دارد.

وی بابیان اینکه از ابتدای سال تاکنون دشمنان ایران اسلامی همواره به دنبال پیاده کردن توطئه‌هایی بودند تا جشن ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی برگزار نشود، اما ازآنجاکه این انقلاب خدایی بوده و هست هیچ‌گاه با توطئه شیاطین از بین نخواهد رفت، گفت: ایران اسلامی ۴۰ سال گذشته روزبه‌روز پیشرفت‌های چشمگیر در علوم مختلف و زمینه‌های سیاسی، اجتماعی و فرهنگی داشته است.

وی ادامه داد: امروز ایران اسلامی علیرغم وجود برخی مسائل بازهم از دوران اوایل انقلاب و جنگ تحمیلی و شرایطی که بر کشور حاکم بود به‌مراتب بهتر است.

حجت‌الاسلام مغیثی با اشاره به رهنمود امام خمینی (ره) در خصوص شکسته شدن ابهت شرق و غرب، گفت: امروز آمریکا و اروپا برخی معاهداتی، چون FATF را بهانه قرارداده و به دنبال گروکشی هستند تا این‌ها را در ایران اسلامی اجرایی کنند، اما آیا سایر تعهداتی که آمریکا و اروپا در قالب برجام داشتند اجرایی شده که ایران مجدد اعتماد کند و با این‌ها که به هیچ عهدی پایبند نیستند به توافق برسند.

وی افزود: امروز مقام معظم رهبری صراحتاً فرمودند که همچنان که به آمریکا خوش‌بین نیستیم به اروپا هم خوش‌بین نخواهیم بود لذا مسئولین نیز باید به این مسائل توجه کنند چراکه مقام معظم رهبری به‌عنوان نائب امام زمان بر این مملکت رهبری می‌کند و به اموراتی واقف است که برای ما و یا هرکسی قابل‌درک نیست.

وی افزود: امسال همه ملت ایران اسلامی به خصوص مردم شهیدپرور شهرستان نهاوند که جزو اولین‌ها و پا به رکاب‌ترین‌ها برای این نظام و انقلاب بوده‌اند برای چهلمین سال روز ۲۲ بهمن‌ماه روز پیروزی حق بر باطل به میدان خواهند آمد و به دشمنان ایران اسلامی خواهند فهماند که پای عهدی که بسته‌ایم می‌مانیم و هیچ‌گاه از راه امام و شهدا دور نخواهم شد.

فرماندار نهاوند نیز در ادامه ضمن دعوت همه اقشار مردم برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن، گفت: همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در شهرستان نهاوند ۶۷ پروژه عمرانی، خدماتی و بهداشتی در نقاط مختلف شهرستان بهره‌برداری و یا کلنگ زنی شد.

مرادناصری با اشاره به اینکه اعتبار این تعداد پروژه بالغ‌بر ۶۵ میلیارد تومان بوده است، گفت: امسال شهرستان نهاوند برای میهمانان نوروزی مانند سال‌های قبل نیست چرا در هر نقطه‌ای از شهرستان نمونه‌های از اقدامات صورت گرفته توسط خادمانشان را خواهند دید.

فرماندار نهاوند با اشاره به پروژه ساماندهی بام نهاوند، گفت: این پروژه با پیگیری‌های شهرداری و جدیت پیمانکار در حال تکمیل است و امیدواریم هرچه سریع‌تر به مرحله بهره‌برداری برسد چراکه یک پتانسیل مهم گردشگری برای نهاوند محسوب می‌شود.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار