جمشید تقی زاده با بیان اینکه نوبت پنجم وام ضروری برای ۳۳ هزار نفر از بازنشستگان ثبت نام کننده و واجد شرایط مرحله اول پرداخت شده و نوبت ششم و پایانی این مرحله اسفندماه پرداخت می‌شود، گفت: ۳۵ هزار نفر باقیمانده در این نوبت وام خود را دریافت خواهند کرد که به این ترتیب ۲۰۰ هزار نفر در مرحله اول وام دریافت کرده‌اند.
کد خبر: ۷۱۳۲۳۶
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۶ 09 February 2019
مدیرعامل صندوق بازنشستگی گفت: ششمین و آخرین نوبت پرداخت وام ضروری ۵ میلیون تومانی مرحله اول، اسفندماه پرداخت می‌شود.

به گزارش ایسنا،  تقی زاده در همایش تکریم از بازنشستگان کشوری قیدار در استان زنجان با بیان اینکه نوبت پنجم وام ضروری برای ۳۳ هزار نفر از بازنشستگان ثبت نام کننده و واجد شرایط مرحله اول پرداخت شده و نوبت ششم و پایانی این مرحله اسفندماه پرداخت می‌شود، گفت: ۳۵ هزار نفر باقیمانده در این نوبت وام خود را دریافت خواهند کرد که به این ترتیب ۲۰۰ هزار نفر در مرحله اول وام دریافت کرده‌اند.

وی افزود: در مرحله دوم پرداخت وام که ثبت نام اینترنتی آن از اول تا پایان بهمن ماه انجام می‌شود، ۲۰۰ هزار نفر باقیمانده وام خود را از فروردین تا شهریور ۹۸ در قالب نوبت‌بندی و براساس اولویت دریافت می‌کنند.

تقی زاده همچنین درباره بیمه درمان بازنشستگان گفت: علاوه بر پیگیری اجرای ماده ۸۵ قانون مدیریت خدمات کشوری، در قرارداد بیمه تکمیلی امسال حمایت ویژه از بیماران خاص و همچنین مُعسر در دستور کار قرار دارد.

وی افزود: تمام تلاش صندوق بازنشستگی اجرای عدالت اجتماعی در حوزه بازنشستگی است که از جمله آرمان‌های بلند امام راحل و انقلاب اسلامی است.

در جریان سفر مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری به استان زنجان همچنین کلنگ زنی خانه امید قیدار با حضور نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی، مسئولان استانی و تعدادی از بازنشستگان فرهیخته استان زنجان انجام شد.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری در این مراسم گفت: خانه‌های امید بازنشستگان از جمله مراکز فرهنگی و اجتماعی است که ۴۳ مرکز ساخته و بهره برداری شده و ۹ مرکز دیگر نیز در حال ساخت است یا عملیات اجرایی آن به تازگی آغاز شده است.

به گزارش روابط عمومی صندوق بازنشستگی کشوری تقی زاده تاکید کرد: توجه به نقش آفرینی بازنشستگان، ایجاد ارتباط اجتماعی مؤثر و برگزاری دورهمی‌های بازنشستگی، توجه به سلامت روان و جسم، اشتغال‌زایی و ایجاد نشاط و پویایی از جمله اهداف ساخت خانه‌های امید است.
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۲
فریدون خسروی نیا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۰ - ۱۳۹۷/۱۲/۰۴
باسلام. همانطورکه. قبلا نظرم را درقالب فرذی. 62ساله. که از زمان. جنگ. مبتلا به. بیماری. بی ام. دی اعصاب. شدم. و تحت. حمایت. پدرمرحوم ام. که فردی. پاک و زحمت کش بود و حمایت. مرحوم. مادرم که فرشته سفید پوش. بیمارستان بود مرا مانند کودکی 2ساله. تا دوسال قبل. حمایت. میکردند حالا که انها را ازدست. دادم. از صندوق. محترم خواهشمندم.دست مرا بگیرند و مساعدت کنند چون از کارافتاده و بیمارم. تشکر آرزوی. سلامتی. دارم. برای. مقامات صندوق. کشوری.
فریدون خسروی نیا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۸ - ۱۳۹۷/۱۲/۰۹
باسلام وعرص احترام وخسته نباشیدبه مقام عالیقدرصندوق. کشوری. بعرص میرساندبخاطر استرس و دغدقه های بیماران ومعلولین وصبرکمترشان درخصوص پرداخت اخرین مرحله. وام. انانرا درالولیت. قراردهید وزودترپرداخت فرمایید تازودتر به. امورات شان برسندتشکر یک نظربود که تقدیم کردم باتشکر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار