سینما فلسطین در روز یکشنبه میزبان دو فیلم «سرخ پوست» به کارگردانی نیما جاویدی و «خون خدا» به کارگردانی مرتضی علی عباس میرزایی از بخش سودای سیمرغ خواهد بود که به ترتیب در سانس‌های ۱۷ و ۱۹:۳۰ به روی پرده می‌روند. 
کد خبر: ۷۱۱۰۷۴
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۵ 03 February 2019
در سومین روز اکران فیلم‌های سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر در همدان، پنج فیلم در سینما‌های فلسطین و قدس به روی پرده می‌روند.

به گزارش ایسنا، سینما فلسطین در روز یکشنبه میزبان دو فیلم «سرخ پوست» به کارگردانی نیما جاویدی و «خون خدا» به کارگردانی مرتضی علی عباس میرزایی از بخش سودای سیمرغ خواهد بود که به ترتیب در سانس‌های ۱۷ و ۱۹:۳۰ به روی پرده می‌روند. 

سینما قدس نیز در بخش سیمرغ و پروانه‌ها میزبان فیلم سینمایی انیمیشن «شب آفتابی» به کارگردانی علی مدنی در سانس ۱۰ صبح و در بخش سودای سیمرغ نیز میزبان دو فیلم «آشفتگی» به کارگردانی فریدون جیرانی و «حمال طلا» به کارگردانی تورج اصلانی خواهد بود که به ترتیب در سانس‌های ۱۸ و ۲۰:۳۰ به روی پرده می‌روند. 

اکران فیلم‌های سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر در همدان با نمایش ۱۰ فیلم در بخش سودای سیمرغ و پنج فیلم منتخب سینمای کودک و نوجوان در بخش سیمرغ و پروانه‌ها از ۱۲ تا ۱۸ بهمن ماه در سینما‌های فلسطین و قدس صورت میگیرد. 

* فیلم سینمایی انیمیشن «شب آفتابی» به دلایل فنی روز شنبه امکان اکران پیدا نکرد و به روز یکشنبه موکول شد و به جای آن فیلم «پاستاریونی» که قرار بود روز یکشنبه اکران شود به روی پرده رفت.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار